IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu
INFORMACJE

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza,
że IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

lokalizacja iv lo

Dojazd Samochodem:
K.K. Wielkiego -> Polna -> Polna/Korczaka -> parking przy szatni

K.K. Wielkiego -> parking przy wejściu głównym szkoły, naprzeciwko sklepu LAS


Dojazd Komunikacją Miejską »
kontakt
ul. Korczaka 7
32-300 Olkusz

tel. 0 32 754 60 35
fax 0 32 641 30 38


e-mail:
4lo@wp.pl

matura
matura
Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu tegorocznej matury, dostępne są na tablicach ogłoszeń umieszczonych na korytarzu przy sekretariacie!


przejdź na stronę OKE »

rekrutacja

Drogi gimnazjalisto!

razdwatrzy

Czekamy na Ciebie w IV LO. Przyjdź, zobacz i wybierz klasę dla Siebie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką prezentację profili przyszłorocznych klas pierwszych, będziesz mógł również zwiedzić naszą szkołę, zapoznać się z opiniami uczniów i poznać atmosferę, jaka tu panuje.

dowiedz się więcej »

Zebranie z rodzicami
17/09

wywiadówkaZapraszamy wszystkich rodziców na zebrania w dniu 24 września 2014 roku (środa).

  • 15.45 - spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas I (korytarz II piętro)
  • od 16.15 – spotkania wychowawców klas I i II z rodzicami w wyznaczonych salach
  • 16.15 - spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas III – dotyczące matury (korytarz II piętro)
  • od 16.40 – spotkania wychowawców klas III z rodzicami w wyznaczonych salach
  • ok. 17.20spotkanie dyrektora szkoły ze wszystkimi delegatami do Rady rodziców (sala nr 2)
15/09

IV Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Olkuszu
zaprasza do składania ofert na wykonanie zadania:

 

Organizacja i przeprowadzenie zajęć edukacyjnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna – wykorzystanie nowoczesnych technik informacyjno-komunikacyjnych w procesie nauczania i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów szkół licealnych z terenu WM – pilotaż” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program  Operacyjny Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1. Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O POBRANIE NIEZBĘDNEJ DOKUMENTACJI W SEKRETARIACIE SZKOŁY

czytaj więcej »

PROGRAM STYPENDIALNY SAPERE AUSO 2014/2015

sapere AusoJuż po raz dwunasty SAPERE AUSO – Małopolska Fundacja Stypendialna rozpoczyna nabór wniosków na stypendia dla uczniów i studentów.

Jak co roku, program stypendialny realizowany będzie przy znacznym wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, które przekaże na ten cel 800.000 zł. O stypendia Fundacji ubiegać się mogą uczniowie i studenci posiadający szczególne osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne. Program przewiduje też oddzielną pulę na stypendia dla wybitnie uzdolnionych uczniów i studentów niepełnosprawnych. Niezbędnym warunkiem ubiegania się o stypendium jest wysoka średnia ocen z poprzedniego roku szkolnego lub akademickiego oraz szczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

Termin składania dokumentów dla uczniów mija 30 września 2014 r., natomiast dla studentów – 31 października 2014 r.

Regulamin oraz formularz on-line wniosku stypendialnego dostępny jest na stronie Fundacji, pod adresem: www.sapereauso.org. Wszelkich informacji na temat programu stypendialnego można zasięgnąć również telefonicznie, pod numerami: 12 633 09 86 i 603 31 32 65 oraz osobiście, w siedzibie Fundacji, przy Rynku Kleparskim 13/8.

Znów ZACZYNAMY!
26/08

witaj szkoło 1Wszystkich zniecierpliwionych „Czwartaków” informujemy, że inauguracja roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się 1 września o godzinie 9.30 na sali gimnastycznej (jak zwykle w budynku IV LO).

O obowiązującym stroju galowym oczywiście przypominać nikomu nie trzeba… Już niebawem znowu RAZEM! Raduje się serce, raduje się dusza…Główni administratorzy: Piotr Papaj, Adam Głąb

Administratorzy:Dariusz Atzberger, Wojciech Kula, Aleksandra Powaga, Przemysław Karoń

Oficjalna strona IV LO w Olkuszu. Copyright © 2011-2014

WordPress & Panel Administracyjny

Wykonanie i kodowanie szablonu : Maciej Ziółko

logos

Facebook