?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Rok szkolny 2017/18 rozpoczęty!

Wrzesień 5th, 2017

Zmiany. Tak w skrócie można opisać rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18. I wcale nie chodzi tu o zmiany w oświacie na szczeblu ogólnopolskim, ale te nam najbliższe, w naszej szkole. Nauczycieli i uczniów oraz absolwentów, którzy jak zwykle nie zwiedli i dużą grupą zjawili się w szkole, na uroczystości rozpoczynającej rok szkolny powitała nowa dyrekcja – pani dyrektor Katarzyna Polak i pani wicedyrektor Janina Tomsia. Zwracając się uczniów pani dyrektor życzyła im, aby nie wątpili w siebie, stawiali sobie cele i dążyli konsekwentnie do ich realizacji. Szczególnie ciepło powitała pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Do nauczycieli skierowała życzenia wielu sukcesów, podkreślając, że każdy sukces ucznia to efekt ich rzetelnej, wytężonej pracy.
Złożyła serdeczne podziękowania odchodzącej dyrekcji – dyrektorowi Piotrowi Grojcowi i pani wicedyrektor Renacie Marzec za ich wysiłek włożony w rozwój szkoły.
Uroczystość zakończył występ artystyczny naszej młodzieży.

 

Zapraszamy do galerii.