?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Tradycji nie stało się zadość

Wrzesień 19th, 2017

TRADYCJA   została przerwana, bo od wielu lat to klasy o profilu matematyczno-fizycznym zwyciężały w rajdzie klas pierwszych. Tym razem zwycięstwo w udziale przypadło klasie 1c i to właśnie oni za rok staną się przewodnikami przyszłych pierwszoklasistów w rajdzie integracyjnym  do Rabsztyna.

Bieg z jajkiem, przeciąganie liny, skok przez skakankę i „głuchy telefon” – z takimi zadaniami, przygotowanymi przez ubiegłorocznych zwycięzców – kl. 2f,  musieli zmierzyć się zawodnicy. Jak się okazało nie wszyscy wyszli z tych potyczek zwycięsko, a najwięcej problemów sprawiła dziecięca zabawa w „głuchy telefon”. Testem sprawdzającym wiedzę ogólną była krzyżówka i akurat w tej konkurencji wszystkie klasy okazały się bezbłędne!

Zmagania zakończyły prezentacje klas, które w zabawny sposób miały przedstawić swój profil. Były scenki, skecze, piosenki. Zwycięzca mógł  być tylko jeden, ale jak można zobaczyć na zdjęciach, nawet przegrani bawili się dobrze. Dla nas jednak zwycięzcą jest pan Marcin Bujas jako Papa Smerf – nie do podrobienia!

Zapraszamy do galerii.