?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Nie dały szans…

Styczeń 16th, 2018

 

Wczoraj (15.01.2018) rozegrano zawody Powiatowej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach udział wzięły zespoły czterech szkół: ZS nr 3
w Olkuszu, ZS nr 4 w Olkuszu, II LO w Olkuszu i IV LO w Olkuszu.
Nasza drużyna w składzie: Aleksandra Petlic, Magdalena Szyniec, Julia Nawara Laura Mrozowska, Wiktoria Banyś, Angelika Radowiecka, Sandra Bocheńska, Magdalena Barczyk, Klaudia Zub, Marta Zub, Wiktoria Sioła, Alicja Cebula, Magdalena Sroka, Wiktoria Tabor nie dała większych szans swoim przeciwnikom.  W rozegranych systemem „każdy z każdym” meczach, dziewczęta wywalczyły złoto i kolejny tytuł Mistrza Powiatu Olkuskiego. Uzyskały w ten sposób awans do Rejonowej Licealiady Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt, który zostanie rozegrany w marcu w naszej szkole.
Gratulujemy kolejnego sukcesu!