?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Wykłady pracowników WSB

Styczeń 17th, 2018

We wtorek, 16. stycznia z wykładami gościliśmy w szkole pracowników Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas Id i Ib realizujący rozszerzony program nauczania języka angielskiego – to oczywiste, zważywszy, że wykłady prowadzone były w języku angielskim. Jak zaplanować swoją przyszłość? Jakie metody zastosować, aby osiągnąć zamierzone cele? Jak się motywować i w czym pomocna jest mapa mentalna – o tym wszystkim mówił uczniom pan Solomon Omokbemi, Wizyta ta jest efektem podpisanej umowy pomiędzy uczelnią a naszą szkołą i to dzięki temu porozumieniu nasi uczniowie mogli uczestniczyć w tych wykładach – kolejny wykład poprowadziła pani Paula Cusipuma. Głównym tematem wykładu było „Życie w świecie wielokulturowym”, ale prowadząca barwnie opowiedziała też o geografii swojego rodzinnego kraju – Peru oraz podzieliła się wrażeniami z pobytu w Polsce. Gościowi z Peru towarzyszyli panowie Sebastian Korzeniowski oraz Dominik Łężak, zastępca dyrektora Działu Współpracy z Zagranicą.
Po spotkaniu prowadzący, w rozmowie z panią dyrektor, chwalili wysoki poziom umiejętności językowych naszych uczniów.

Zapraszamy do galerii.