?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Mecz przyjaźni – IV LO vs.Starostwo Powiatowe

Październik 24th, 2018

W piątek, 19 października na boisku szkolnym spotkały się dwie drużyny – drużyna Starostwa Powiatowego oraz reprezentacja IV LO, aby oficjalnie oddać do użytku remontowane w czasie wakacji boisko szkolne. Pod wieloma względami był to mecz wyjątkowy: wymieszane składy drużyn (drużynę Starostwa wspomagał nasz uczeń (Eryk Szeląg), panie wspólnie z panami w szkolnej reprezentacji i pedagodzy w niecodziennych sytuacjach.
Pogoda wprawdzie nie najlepsza, ale za to atmosfera bardzo gorąca – obie drużyny mogły liczyć na doping kibiców i szkolnych cheerleaders. Emocje sięgały zenitu, a umiejętnie podkręcali je występujący w roli komentatorów Karol Kołodziejczyk i Filip Bieg.

Zapraszamy do galerii.

Na stronie Starostwa Powiatowego również znajdziecie galerie.

Mecz zakończył się nieznaczną wygraną naszego zespołu, w skład którego weszli: pani dyrektor Katarzyna Polak (jedno celne trafienie), pani Agata Nowak, pan Zbigniew Bąchór (zdobywca dwóch bramek), pan Tomasz Bocianowski (autor jednego gola), pan Dariusz Wardęga (jedna „brameczka”) oraz uczniowie Jan Kubański, Filip Rogal i Jan Świda – ten ostatni też umieścił piłkę w bramce przeciwnika.
Nie można oczywiście pominąć pana Janusza Popiołka, który w naszej bramce popisał się kilkoma wspaniałymi obronami, oraz czuwającego nad przebiegiem meczu sędziującego Pawła Opali.