?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Podziękowanie

1 maja, 2020

Spotykamy w życiu wielu ludzi. Jedni zostają z nami na dłużej, inni tylko na chwilę. Mamy wielu znajomych i zaledwie kilkoro przyjaciół, bo na miano przyjaciela trzeba sobie zasłużyć. Przyjaciel jest z tobą na dobre i na złe, wspiera, doradza, pomaga, pociesza w ciężkich chwilach; gdy popełniasz błąd – upomina, ale tylko po to, byś nie trwał w tym błędzie.

Każdy z nas ma kogoś takiego obok siebie, i my, społeczność IV Liceum mamy takiego przyjaciela. W ostatnim dniu kwietnia pani Paulina Polak, pełniąca przez trzy lata funkcję przewodniczącej Rady Rodziców, uhonorowana została przez dyrekcję szkoły tytułem Przyjaciela Szkoły.

Pani Paulina to dobry duch naszego liceum. Zawsze życzliwa, pomocna, gotowa służyć radą, nieustępliwa, gdy chodziło o dobro szkoły, witająca wszystkich uśmiechem. „Za serce okazane szkole i za zaangażowanie w życie naszego liceum, serdecznie dziękujemy” – powiedziała pani dyrektor Katarzyna Polak.