?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Ciekawa propozycja Akademii WSB

12 maja, 2020

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej zaprasza na kolejne spotkanie online, które odbędzie się w 14 maja o godz..12.00. Poprowadzi je gen. dr Roman POLKO – generał dywizji Wojska Polskiego, dwukrotny dowódca Jednostki GROM, doktor nauk wojskowych w specjalności kierowanie organizacją..
Panująca obecnie pandemia pokazała, że zagrożenie potrafi przyjść z zaskoczenia, wywołując efekt motyla i zatrzymanie globalnej gospodarki, burząc poczucie bezpieczeństwa ludzi na całym świecie.
Boimy się terrorystów, ale to na drogach, a nie w zamachach, ginie rocznie prawie 3 tysiące Polaków. Zapominamy, że najgroźniejszym zwierzęciem na świecie jest centymetrowej wielkości komar. Co nam tak naprawdę zagraża? Czego nauczyła nas epidemia koronawirusa? Czy w przyszłości pojawią się kolejne tego typu zagrożenia? Czy do Polski przyjadą terroryści? A może bardziej realna jest wielka powódź, susza czy huragany?
Wydarzenie jest bezpłatne.
Zapisy: Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaMOuYuJbf9Q_Afel8VcgEHOF-ountA1neD_Pg9F0LlJLUMg/viewform
Organizatorzy zapraszają też do zapoznania się z ofertą bezpłatnych webinarium – SPRÓBUJ STUDIÓW W AKADEMII WSB: http://www.wsb.edu.pl/webinaria

Zapraszamy do skorzystania z oferty.