?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

UWAGA!!!

11 grudnia, 2020

Zmiana w harmonogramie konkursu plastycznego POEZJA KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W MALARSTWIE, GRAFICE, RYSUNKU!!!

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Krakowie i IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu informują, iż związku ze zmianą terminu ferii oraz prośbami o przedłużenie terminu konkursu, organizatorzy zdecydowali o zmianach w harmonogramie konkursu.

Czas składania prac w konkursie „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, grafice, rysunku” został wydłużony do 22 stycznia 2020. Szczegóły poniżej oraz w regulaminie.

Nowy harmonogram konkursu 

8 października 2020 – ogłoszenie konkursu
22 stycznia 2021 – nadsyłanie zgłoszeń  prac na Konkurs 
29 stycznia 2021 – ogłoszenie wyników  (bezpośredni kontakt Kuratora z Opiekunem Uczestnika lub szkołą, zaproszenie Uczestnika wraz z Opiekunem na wernisaż Wystawy; organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z zakwalifikowanymi na wystawę/nagrodzonymi Autorami)
15 lutego 2021  – termin wernisażu wystawy, na którym  zostanie ogłoszona lista Laureatów wraz z uroczystym wręczeniem Dyplomów i nagród
15 luty – 15 marzec 2021 – czas trwania Wystawy  Pokonkursowej w IV LO w Olkuszu

16 marca – 16 kwietnia 2021 –  Czas trwania wystawy pokonkursowej w CE IPN Przystanek Historia w Krakowie.

Zgłoszenia należy dokonać do 22 stycznia 2021 r., wysyłając odpowiednio zabezpieczoną pracę w „formie płaskiej”, w formie koperty (nie w tubach; prace zrolowane nie będą spełniały warunków konkursu, którego częścią jest wystawa pokonkursowa) na adres: IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu, ul. Korczaka 7, 32-300 Olkusz, z dopiskiem: Konkurs „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, grafice, rysunku”.