?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

8 października, 2022

29 września był wyjątkowym dniem w życiu naszej szkoły – uczniowie klas pierwszych stali się pełnoprawnymi członkami naszej „czwórkowej” społeczności.

Pani Dyrektor Renata Dylewska przywitała ich bardzo serdecznie i życzyła wielu sukcesów. Po złożeniu roty ślubowania uczniowie wzięli udział w quizie na temat wiedzy o naszej szkole, przygotowali portrety wychowawców, zaprezentowali postać charakterystyczną dla profilu danej klasy oraz wzięli udział w konkursie tanecznym.

Drodzy Uczniowie i Uczennice, życzymy Wam, aby te cztery lata spędzone w naszej szkole, były jak podróż w nieznane, podróż pełna przygód i radości. Spotkajcie wielu przyjaciół, którzy pozostaną z Wami na całe życie. Niech nasze liceum stanie się Waszym drugim domem.