?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura2018

11 września, 2018

Klasa 3a

Wychowawca: mgr Katarzyna Polak, mgr Barbara Krawczyk

Banyś  Kacper, Bartman Anna, Bromblik Zuzanna, Chaberka Łukasz, Chechelska Anna, Chmura Patryk, Gołpyś Wiktoria, Goraj Gabriela, Grabowski Dominik, Grybski  Patryk, Grzanka Dariusz, Kapusta Martyna, Kazuch Joanna, Mędrek Aleksandra, Mrozowska Julia, Nocoń  Przemysław, Pasich Paulina, Pasich Sandra, Piasta Sebastian, Pruciak Olga, Rogóż Karolina, Rojewska Paulina, Seweryn Izabela, Sikora Klaudia, Sołtysik Anita, Stach Weronika, Stefaniak Agnieszka, Suski Adrian, Śmich Anna, Świerczek Aleksandra, Zastawnik Dominika, Zub Klaudia, Zwierzchowska Julia.

 

Klasa 3b

Wychowawca: mgr Anna Żuber

Babiuch Aleksandra, Balik Natalia, Banyś Wiktoria, Barczyk Weronika, Cieślik Sandra, Czerniak Aleksandra, Kocjan Karolina, Krawczyk  Hubert, Łebek  Kinga, Łydka Karolina, Mączka Kaja, Nocoń  Aleksandra, Sitna Paulina, Stróżyk Julia, Wadas Urszula, Wilk Kornelia, Zub   Marta, Czyż Jakub, Grzanka  Dominik, Kania Klaudia, Kozioł Kinga, Kulig Izabela, Kur Łukasz, Łaskawiec Oliwia, Majewska  Julia, Miodek  Jakub, Mlaskała Maciej, Zajączkowska  Dominika, Pielka Marta, Pięta Izabela, Rozlach Kamila, Smędra Wiktoria, Tegshee Bilguunjargal, Woźniak Oliwia.

 

Klasa 3c

Wychowawca: mgr Wanda Cieślik

Barczyk Katarzyna, Barczyk Szymon, Bigaj Dawid, Bretner Karolina, Bryzik Aleksandra, Cupiał Katarzyna, Czarnul Barbara, Czuber        Natalia, Dachowski Adrian, Gądek Krzysztof, Głąbińska Aleksandra, Izdebska Magdalena, Juszczak Agata, Kalarus Patryk, Kiwior Julia, Kluczewska Emilia, Kołodziejczyk  Dominik, Kordaszewski Krystian, Kowalska Katarzyna, Krawczyk Małgorzata, Jarząbek Adam, Kudła Szymon, Lasoń Bartosz, Pacia Magdalena, Pietrzyk Karolina, Sołtysik Kamil, Stach Agnieszka, Strojna Magdalena, Szymczyk Wiktoria, Tumiłowicz Kacper, Walczak Angelika, Wiśniewska Magdalena, Witek Jakub, Zając Patryk, Zajega Jakub, Zgoda Natalia.

 

Klasa 3d

Wychowawca: mgr Anna Głąb

  Klaudia, Bień Marta, Gęgotek Szymon, Karcz Magdalena, Kluczewska Wiktoria, Kocjan Oliwia, Kosek Inez, Matula Klaudia, Mosór Konrad, Muzyk Paweł, Niedziela Filip, Pielka Klaudia, Pielka Paulina, Redel Sylwia, Słuszniak Patrycja, Szlęk Michał, Sroka Magdalena, Bratek Ewa, Dupak Martyna, Grzyb Agnieszka, Hetmańczyk Natalia, Kądziołka Sara, Krawczuk Magdalena, Krzysztoforski Jakub, Kucharska Justyna, Mędrek Justyna, Motyl Adrian, Nowak Ewa, Paś Monika, Płowiec Klaudia, Rogóż Paweł, Skrzekowski Robert, Sroka Julia, Synowska Barbara, Wadowski   Radosław.

 

Klasa 3e

Wychowawca: mgr Beata Czeladzka

Dubiel  Adrianna, Dudziński Borys, Gawron Aleksandra, Glanowska  Ilona, Kamionka Katarzyna, Kania Oskar, Karpiński Michał, Kordaszewska Ewelina, Kruszak Patrycja, Kurach Karolina, Molęda Wojciech, Piechowicz Maryla, Roch Magdalena, Sobalska Julia, Szczygieł Julia, Szewczyk Tomasz, Todor Grzegorz, Albiniak Michał, Chmiest Anita, Dziechciewicz Zuzanna, Imiołek Sylwia, Inglot Anna, Jezuita Klaudia, Jurczyk  Angelika, Kluza Aleksandra, Kocjan Justyna, Kosiba Małgorzata, Kosiń Katarzyna, Kubiczek Weronika, Marchewka  Oliwia, Pilarczyk Angelika, Sroka  Justyna, Suberlak Diana, Szatan  Klaudia, Szczęśniak Gabriela.

 

Klasa 3f

Wychowawca: mgr Barbara Mocna

Banyś  Bartosz, Bielach Adrian, Biergunow Mikołaj, Fira Bartosz, Koch Mikołaj, Konieczny Kamil, Krawczyk Mateusz, Kucypera Patrycja, Maj Przemysław, Marcjan Szymon, Mikołajczyk Filip, Mirek Mateusz, Rusek Sylwia, Świerczek Klaudia, Woszczek Zachariasz, Źyszczyński Maciej, Barczyk Kamila, Dresler Klaudia, Indyka Roksana, Izdebska Natalia, Izdebska Patrycja, Kamionka Kacper, Kasperkiewicz Jakub, Kiełtyka Angelika, Micyk Adam, Mitka Klaudia, Montak Paula, Rybczyńska  Anna, Sosnowska Paulina, Stawicka  Kinga, Świerczek Piotr, Tylec Daniel, Urbański Paweł.