?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2019

14 listopada, 2019

Klasa 3a

Wychowawca: mgr Janusz Popiołek

Bąba Eryk, Dudzik Adrian, Fedorowicz Kacper, Golda Aleksandra, Haberka Julian, Jewiarz Kamila, Kałwa Arkadiusz, Kantor Katarzyna, Kieca Katarzyna, Klatka Bartosz, Kowal Magdalena, Kozioł  Iga, Krzystańska  Ada, Dudek Jakub, Michalska Wiktoria, Rudawska Alicja, Kwiecińska Natalia, Lis Anna, Mól Paulina, Nowak Karolina, Rendak Jakub, Rogal Aleksandra, Ropka Martyna, Sarota Weronika, Stach Agnieszka, Sularz Natalia, Tylec Wiktoria, Figurska Klaudia, Rudowski Michał, Starczynowski Paweł.

Klasa 3b

Wychowawca: mgr Joanna Majcher/ mgr Beata Czeladzka

Binkiewicz Maja, Cygroń Klaudia, Dudek Natalia, Gawron Aleksandra, Hrabia Katarzyna, Imiołek Wiktoria, Kabalak Oliwia, Klich Karolina, Kołodziejczyk Piotr, Kurczek Klaudia, Piątek Łucja, Roterman Barbara, Sikora Dominika, Wąsiel Klaudia, Włosek Natalia, Wójs Aleksandra, Bielach Marlena, Cieślik Magdalena, Czuba Anna, Hofler Julia, Jochemczyk Zuzanna, Kula Wiktoria, Kur Kinga, Leśniak Kacper, Madej Oliwia, Mogiła Aleksandra, Moszczyńska Katarzyna, Pogan Karolina, Rolka Iwona, Stach Anna, Węglarz Magdalena, Wichary Kamil, Woźniczka Hubert, Wroński Konrad, Zub Kacper, Bień Gabriela.

Klasa 3c

Wychowawca: mgr Agata Majta

Bakowski Jakub, Barczyk Jakub, Bębenek Olga, Drygała Eryk, Gęgotek Monika, Klich Rafał, Konieczny Dominik, Kula Magdalena, Kurczek Dawid, Leśniak Wiktoria, Minor Emilia, Redel Mateusz, Sierka Witold, Szczepankiewicz Maciej, Szostek Karolina, Trólka Rafal, Wielgosz Katarzyna, Guzik Patryk, Kaganiec Natalia, Kalemba Tomasz, Kamionka Krystian, Kłoda Wojciech, Kocjan Mateusz, Kurkowska Aleksandra, Laskowski Piotr, Magda Patrycja, Nawara Kamila, Olczyk Daniel, Piórkowski Jakub, Płoszaj Kinga, Szotek Jan, Śmierciak Sara, Tucharz  Karol, Adamski Maciej.

Klasa 3d

Wychowawca: mgr Monika Karczewska

Dąbek Klaudia, Dudziak Szymon, Ferdek Barbara, Gęgotek Justyna, Gut Aleksandra, Kardynał Joanna, Knap Klaudia, Kuśmierski Patryk, Mędrek Anna, Micyk Magdalena, Niemiec Magdalena, Skubis Natan, Szumiec Klaudia, Szumiec Paulina, Wolska Aleksandra, Zielnik Wiktoria, Borowiecka Julia, Cymbała Dominika, Gamrat Natalia, Grzanka Natalia, Jaroszewicz Jakub, Kalembka Kamil, Pałys Jakub, Sadzawicka Weronika, Karcz Julia, Kuchta Wiktoria, Sroka Patrycja.

Klasa 3e

Wychowawca: dr Michalina Gajowiec

Czopek Kamila, Dubaj Paulina, Furman Weronika, Kluczewska Weronika, Kmiecik Jakub, Kulig Magdalena, Leśniak Julia, Oleś Kinga, Pilch Kamila, Pławny Michał, Rąpała Aleksandra, Seweryn Weronika, Sikora Julia, Skotniczna Wiktoria, Stach Kacper, Woskowicz Szymon, Wieczorek Małgorzata, Adamczyk Filip, Albiniak Aleksandra, Babiuch Zuzanna, Baran Oliwia, Glanc Natalia, Januszewski Miłosz, Nowak Jacek, Peciak Klaudia, Porębska Karolina, Rogóż Aleksandra, Serafin Wojciech, Sierszyńska Kamila, Skubis Natalia, Stempniewska Gabriela.

Klasa 3f

Wychowawca: mgr Małgorzata Micorek

Kańczuga Dominik, Koryczan Wiktoria, Kura Olga, Miszkiewicz Natalia, Rybak Agnieszka, Szczurek Szymon, Bigaj Sebastian, Czajkowski Sebastian, Grzanka Hubert, Kocjan Marlena, Mstowski Maciej, Seweryś Maciej, Skotniczny Marcin, Stopyra Marek, Włosek Maciej, Borek Jakub, Domagała Zuzanna, Furmański Michał, Mermel Patrycja, Nawara Szymon, Petlic Aleksandra, Bocianowski Daniel, Czerny Marcelina, Kordal Paula, Nawara Laura, Nesteruk Justyna, Piątek Julia, Sioła Wiktoria, Zyś Klaudia, Barczyk Damian, Strzałka Paulina, Szlachta Aleksandra.