?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 1999

7 listopada, 2012

klasa 4a

wych. mgr Aneta Radwańska
profil ogólny z poszerzonym programem plastyki i muzyki

Antosiewicz Agnieszka, Bujas Joanna, Drożdżowska Julita, Gumółka Michał, Holtorff Magdalena, Kalisz Justyna, Kozieł Anna, Piątek Monika, Pomierna Elżbieta, Regner Marta, Zalewski Piotr, Bieniek Joanna, Boduszek Katarzyna, Janus Regina, Kalińska Agnieszka, Kamionka Katarzyna, Kazek Marta, Kmiecik Edyta, Kuk Anna, Latosińska Marta, Mosurek Magdalena, Petrow Iwa, Rówińska Monika, Sikora Justyna, Smyl Paulina, Ściążko Anna, Śliwa Katarzyna, Wójcik Katarzyna, Żurek Krzysztof

 

klasa 4b

wych. mgr Iwona Starzycka
profil humanistyczny

Barczyk Barbara, Bieda Łukasz, Bukowski Mateusz, Ciupa Gabriela, Chrzanowska Monika, Donkowa Anna, Gałek Sylwia, Gałka Justyna, Guzy Agnieszka, Kędzierska Joanna, Kołodziejczyk Iwona, Molęda Katarzyna, Staroń Magdalena, Stępińska Anna, Szlachetka Joanna, Wysocki Mateusz, Broda Katarzyna, Filipiak Agata, Gdula Agnieszka, Gil Magdalena, Karpała Anna, Knap Kalina, Kołodziejczyk Ewelina Kot Aleksandra, Leś Katarzyna, Mączka Katarzyna, Molęda Kamila, Płoszaj Barbara, Porębska Ilona, Rogóż Justyna, Syguła Ewa, Zajder Anna, Zegarek Magdalena, Ziętek Agata

 

klasa 4c

wych. mgr Barbara Krawczyk
profil ogólny

Baran Aleksandra, Boroń Ewa, Bugaj Karolina, Czarnota Beata, Dróżdż Katarzyna, Dybich Anna, Górka Katarzyna, Gregorczyk Izabela, Grzegorczyk Iwona, Kluczewska Beata, Kołodziejczyk Agnieszka, Kowal Anna Maria, Kozłowicz Katarzyna, Krzystanek Dagmara, Niedziela Sylwia, Polit Sylwia, Siwiecka Barbara, Tarnówka Renata, Torchół Anna, Wierzchowska Justyna, Bruziewicz Marta, Chochół Anna, Głowacka Anna, Kruszak Sylwia, Osuszek Marta, Rudy Joanna, Sajdak Marta, Syguła Małgorzata, Tylec Monika, Kuc Paweł, Michalski Grzegorz, Sobania Miłosz, Wiśniewski Robert

 

klasa 4d

wych. mgr Beata Czeladzka
profil biologiczno-chemiczny

Adamczyk Martyna, Adamek Grzegorz, Fulbiszewski Paweł , Furmańska Paulina, Grysak Mariusz, Januszek Anna, Kaczmarczyk Iwona, Knejska Agmieszka, Kocjan Tomasz, Kolczyk Sylwia, Kozub Karina, Kulawik Aleksandra, Kwiatkowska Anna, Lorenc Agata, Makoś Filip, Razowski Piotr, Rogóż Beata, Siedlarska Daria, Szreter Marzena, Aksamit Artur, Bień Justyna, Czerwińska Anna, Dąbek Dominika, Garnek Sylwester, Kasprzyk Agnieszka, Klasik Mariola, Kluczewska Małgorzata, Kocjan Sylwia, Kwiatkowska Anna, Matan Mariola, Noszczyńska Monika, Rembelska Marlena, Straś Agnieszka, Zakrzewski Maciej, Zienkiewicz Agnieszka