?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 1998

7 listopada, 2012

klasa 4aA

wych. mgr Irena Kundera
profil ogólny z poszerzonym programem muzyki

Barczyk Monika, Bigaj Anna, Bojarska Magdalena I, Bojarska Magdalena II, Bujas Beniamin, Dolezy Dorota, Jankowiak Dorota, Kania Agnieszka, Kieres Katarzyna, Matuszczyk Małgorzata, Nowacka Magdalena, Pasternak Anna, Płonka Agnieszka, Porębska Marzena, Szczurek Jarosław, Tomczyk Ewa, Wadowska Sylwia, Wilk Dominika, Zawadzka Magdalena, Bonecka Patrycja, Cyganik Andrzej, Dobaczewska Monika, Fulbiszewski Łukasz, Gajda Małgorzata, Kocjan Aneta, Kowala Marcela, Rusik Kamila, Wawrzyniak Rafał

 

klasa 4b

wych. mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa / mgr Wojciech Sowiński
profil pedagogiczny

Brzuzka Agnieszka, Gamrat Lidia, Gęgotek Renata, Kania Katarzyna, Kołodziejczyk Edyta, Kudła Anna, Maj Agnieszka, Nogieć Magdalena, Pasternak Sabina, Perek Marta, Skręt Gabriela, Stach Ewa, Ściepura Magdalena, Zielińska Joanna, Borgiasz Iwona, Dukat Justyna, Mosurek Sylwia, Nowak Karolina, Jarosz Agnieszka, Leśniowska Dominika, Szwagierczak Magdalena, Zub Katarzyna, Izdebska Patrycja, Starzyk Eliza

 

klasa 4c

wych. mgr Małgorzata Stychno
profil ogólny z poszerzonym językiem niemieckim

Cembrzyńska Anna, Czapnik Łukasz, Głąb Justyna, Herman Karol, Kundera Arleta, Łabuda Joanna, Ropka Agnieszka, Rusek Joanna, Sikorski Michał, Strzałka Anna, Szkatulna Małgorzata, Wantuch Agnieszka, Wypych Agata, Zub Magdalena, Kałwa Małgorzata, Kiędracha Teresa, Kulawik Monika, Marzec Małgorzata, Michalska Karolina, Michoń Marta, Nurska Aleksandra, Olewińska Paulina, Pałka Marzena, Pasich Barbara, Stanisławski Krzysztof, Szumełda Ewelina, Śladowska Katarzyna, Tokaj Tomasz, Krzyżyk Bernadeta, Piątek Iwona

 

klasa 4d

wych. mgr Łukasz Stasiak / mgr Anna Kula
profil ogólny

Barczyk Mieczysław, Bartosiewicz Dominika, Borowicz Magdalena, Dziechciowski Rafał, Gołuszko Katarzyna, Kaczmarek Patryk, Kincel Rafał, Kluczny Jolanta, Kuboń Grzegorz, Kula Marta, Michałowska Aleksandra, Pierwoła Marcin, Wąsiel Anna, Włoch Miłosza, Dybkowska Anna, Gądek Barbara, Gonera Ewa, Górka Edyta, Juszczak Ewelina, Kania Jolanta, Kocjan Anna, Koniuszewska Anna, Koszyk Marta, Kozub Joanna, Marszałek Małgorzata, Milanowska Aleksandra, Soboń Anna, Trusiewicz Małgorzata, Wójcicka Izabela, Zienkiewicz Monika

 

klasa 4e

wych. mgr Katarzyna Stochel
profil biologiczno – chemiczny

Adamus Agnieszka, Białaś Justyna, Engelhardt Agnieszka, Grądek Agnieszka, Herian Honorata, Janik Joanna, Kocjan Anna, Nocoń Sylwia, Przybyła Katarzyna, Ptaszyńska Marlena, Rutkowska Bożena, Szlęzak Mateusz, Ziemska Agnieszka, Foryś Dorota, Gałka Radosław, Gołpyś Agnieszka, Goniewicz Gabriela, Jabłońska Anna, Kur Beata, Maciąg Katarzyna, Malinowski Michał, Pacholczyk Daria,Pasternak Karol, Seweryn Łukasz, Socha Anna, Szotek Marta