?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 1997

7 listopada, 2012

klasa 4a

wych. mgr Grażyna Sobiecka
profil ogólny z poszerzonym programem muzyki i plastyki

Bolesławska Agata, Cembrzyńska Patrycja, Ciepińska Karolina, Goc Aleksandra, Goniewicz Karina, Jarno Iwona, Kadzikiewicz Katarzyna, Lulińska Eliza, Michalski Mirosław, Misiowiec Katarzyna, Mucha Agnieszka, Gardian Justyna, Probierz Anna, Kostrzewa Magdalena, Krawczyk Beata, Misztal Marta, Porębska Aleksandra, Wierzchowski Marcin, Zacłona Gabriela, Sujko Katarzyna, Gardeła Joanna, Gruszczyńska Beata

 

klasa 4b

wych. mgr Wanda Cieślik
profil pedagogiczny

Broda Marzena, Chłosta Edyta, Kluczewska Magdalena, Guzy Justyna, Lachowska Izabela, Mosur Edyta, Niedzwiedź Klaudia, Pisarek Monika, Soczówka Nina, Surma Anna, Zbieg Magdalena, Zięcina Elżbieta, Dziubek Beata, Dziwak Anna, Kędzierska Patrycja, Krawczyk Angelika, Krupa Wioletta, Szarek Anna, Bąchór Dorota, Bucka Anna, Hosiawa Urszula, Nowak Barbara, Noworyta Agnieszka, Porębska Karina, Rogozik Wioletta, Stach Monika, Wróbel Zofia, Wojcikowska Katarzyna, Żur Marta, Żurada Agnieszka, Głowacka Marta, Kociołek Monika, Strzelina Jolanta, Zakrzewska Izabela

 

klasa 4c

wych. mgr Zdzisława Łysoń
profil ogólny

Cieślik Karolina, Gęgotek Justyna, Jurczyk Małgorzata, Kołodyńska Sylwia, Kozłowska Magdalena, Pasich Agnieszka, Sarota Norbert, Ścigaj Justyna, Tabak Jolanta, Ziętek Anna, Sokołowska Agnieszka, Ścigaj Agnieszka, Tracz Wioletta, Zalewski Aleksander, Flemming Martyna, Furman Agnieszka, Wylaź Paweł, Dąbek Ewa, Machajska Małgorzata, Nocoń Małgorzata, Pielka Aneta, Reńda Kamil, Strzelecka Barbara, Szlachetka Małgorzata, Koper Jolanta, Siwek Marta, Kocjan Aneta

 

klasa 4d

wych. mgr Anna Kula
profil ogólny

Białek Monika, Krajka Izabela, Krawczyk Marta, Ziarnik Jadwiga, Zub Agnieszka, Gwóźdź Radosław, Januszek Aldona, Jaworska Małgorzata, Kamionka Arkadiusz, Kafel Marta, Kasperkiewicz Marzena, Kulig Marta, Marszałek Lucyna, Babiuch Aldona, Kamionka Marta, Smentek Beata, Sołtysik Barbara, Woszczek Katarzyna, Zawadzka Aleksandra, Dessauer Wojciech, Stępień Piotr

 

klasa 4e

wych. dr Michalina Gajowiec / mgr Małgorzata Stychno
profil biologiczno-chemiczny

Baran Marzena, Bizoń Urszula, Cios Agnieszka, Czarnota Tomasz, Czerniak Marek, Drapała Wioletta, Janczarska Monika, Kluczewska Renata, Kocjan Michał, Marszałek Jan, Płonka Marcin, Tyliba Wioletta, Komorek Agnieszka, Kozioł Ewelina, Kruczek Małgorzata, Lisiak Michalina, Lorek Monika, Mrówka Marta, Polak Gabriela, Pomierna Hanna, Serwatka Agnieszka, Skóra Wioletta, Stokłosa Anna, Ulatowska Izabela, Żukowska Agnieszka