?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 1996

7 listopada, 2012

klasa 4a

wych. mgr Franciszek Lisowski
profil ogólny z poszerzonym programem muzyki i plastyki

Barczyk Katarzyna, Bigaj Marcin, Czaplińska Iwona, Fajdek Anna, Sołtysik Iwona, Hauzer Aneta, Jesień Agnieszka, Kiełtyka Joanna, Kos Mariola, Koziak Agnieszka, Mach Małgorzata, Malczyk Marta, Młodawska Joanna, Piętka Ewelina, Pojda Agnieszka, Radecka Marzena, Stefaniuk Ewelina, Szojda Katarzyna, Węglarz Katarzyna, Wójcik Anna, Zachara Aleksandra, Imielska Ewa, Kalicka Aleksandra, Sujko Katarzyna

 

klasa 4b

wych. mgr Janusz Popiołek
profil pedagogiczny

Banyś Agnieszka, Białaś Joanna, Bień Katarzyna, Bryzik Anna, Czarnota Marta, Dela Aneta, Gąsior Anna, Gęgotek Daria, Knap Agnieszka, Kochan Renata, Konieczna Anna, Kubańska Magdalena, Miotk Izabela, Nocoń Barbara, Osmęda Aneta, Pałka Paulina, Piórkowska Agnieszka, Polarz Monika, Purc Magdalena, Siejka Agnieszka, Sieradzka Grażyna, Siewierska Marzena, Stępień Agnieszka, Świerczek Mariola, Tabor Agnieszka, Wilk Marta, Wnuk Magdalena, Zakrzewska Elżbieta, Nowak Donata, Szotek Anna

 

klasa 4c

wych. mgr Elżbieta Gądek
profil ogólny

Cader Ilona, Curyło Anna, Gądek Aleksandra, Głowacka Ewelina, Kamionka Sylwia, Kołodziejczyk Tomasz, Krzystanek Agnieszka, Marszeniuk Magdalena, Mól Dorota, Nitszke Agnieszka, Noga Agnieszka, Poseł Ewa, Sikora Aneta, Skrzypek Ewa, Żurada Marta, Bączkowska Anna, Balsamska Renata, Ciechanowska Anita, Gamrat Agnieszka, Głąb Maciej, Goraj Anna, Karoń Agnieszka, Nidziński Paweł, Skalska Anna, Skubis Joanna, Trólka Aneta, Haberko Marta, Muchajer Ewelina

 

klasa 4d

wych. mgr Urszula Majcher
profil ogólny

Bień Monika, Bryja Marzena, Ciepał Katarzyna, Chmist Edyta, Czarnota Magdalena, Duszyńska Beata, Jeleń Ewelina, Jurga Renata, Kędzierska Renata, Kluczewska Katarzyna, Kuczera Wioletta, Kulik Urszula, Leśniak Anna, Mrówka Sylwia, Piątek Monika, Piłczyńska Danuta, Poczęsna Anna, Polańska Aleksandra, Sarecki Artur, Soborski Krzystof, Stach Małgorzata, Starosta Konrad, Stolarek Monika, Szmidt Iwona, Torchół Jarosław, Urbaniak Agnieszka, Warchala Liliana, Zając Joanna, Matusiak Justyna, Filip Wioletta