?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2010

7 listopada, 2012

Klasa 3a

wychowawca: mgr Katarzyna Polak
Katarzyna Bień, Magdalena Gus, Maciej Hat, Norbert Jezuita, Patrycja Jędrzejczak, Paulina Knap, Justyna Łazarczyk, Małgorzata Noga, Paulina Pałka, Edyta Pieszczek, Marlena Podsiadły, Aleksandra Rudy, Weronika Rusek, Paulina Ryłko, Paulina Smoleń, Eliasz Warchał, Ewelina Witek, Katarzyna Bogusz, Katarzyna Czeladzka, Patrycjusz Dąbek, Marta Furman, Agnieszka Gałka, Renata Gamrot, Szymon Janota, Aleksandra Klich, Klaudia Klich, Maciej Krężel, Karolina Leś, Adrian Pasich,Anna Piętka, Paulina Probierz, Bartosz Stochel, Martyna Sułkowska, Mateusz Szlęzak, Mateusz Witek, Julian Włodarz, Mateusz Wróbel.

Klasa 3b

wychowawca: mgr Janina Tomsia
Anna Banyś, Zuzanna Bąchór, Jakub Bochenek, Agnieszka Chwast, Joanna Cieślik, Karina Ciuła, Aleksandra Filipek, Adrianna Gajdziszewska, Roksana Kałat, Olga Kania, Dominika Kasperczyk, Paulina Kasprzyk, Agnieszka Kozub, Olga Krzemień, Karolina Kubańska, Piotr Kuczek, Marta Kuśmierska, Aleksandra Szkabara, Anna Karwowska, Paulina Łaskawiec, Ewelina Łupka, Dagmara Neter, Sylwia Nowosińska, Aleksandra Oleniacz, Magdalena Pasich, Patrycja Patrykiewicz, Anna Polakiewicz, Olga Prusek, Katarzyna Pryga, Tomasz Sikora, Katarzyna Sioła, Anna Swędzioł, Kalina Szymkiewicz, Aneta Waśniowska, Patrycja Wilk.

Klasa 3c

wychowawca: mgr Barbara Mocna
Angelika Bałazy, Wojciech Bigaj, Jarosław Chmura, Agnieszka Gil, Aleksandra Goraj, Agnieszka Habera, Aleksandra Haberka, Karol Hagno, Wojciech Kępka, Dominika Kocjan, Paulina, Mateusz Nerka, Wojciech Sapiechowski, Wojciech Szatan, Agnieszka Trzcionkowska, Anna Trzcionkowska, Dorota Wojdyło, Maciej Adamczyk, Kamil Banyś, Justyna Barczyk, Przemysław Betlejewski, Robert Ciuła, Paweł Furman, Gniewomir Godzina, Tomasz Kowalski, Monika Krawiec, Magdalena Kulawik, Jakub Leki, Paulina Łachan, Iwona Łydka, Adrian Majcherkiewicz, Artur Malik, Katarzyna Mędrek, Mateusz Staszkiewicz, Paweł Stawkowski.

Klasa 3d

wychowawca: mgr Anna Głąb
Diana Barczyk, Justyna Cichoń, Marta Dobrek, Gabriela Grabska, Michał Legutko, Piotr Mól, Bartosz Ochenduszko, Katarzyna Piekarz, Monika Pniaczek, Mateusz Rydzyk, Estera Sajdak, Filip Sarna, Paulina Słupecka, Barbara Szotek, Sylwia Tarnówka, Barbara Wójs, Żaneta Wyrodek, Marta Bandowska, Ewelina Gamrot, Rafał Jagła, Aldona Jeleńska, Magdalena Kamionka, Mateusz Kopeć, Martyna Kumela, Ewelina Machajska, Klaudia Maciąg, Justyna Nawara, Mateusz Osak, Nina Półkoszek, Olga Wicherek, Kinga Wyszyńska, Marta Zabdyr.

Klasa 3e

wychowawca: mgr Michał Masłowski
Maria Bieda, Klaudia Cieślik, Monika Cieślik, Paweł Dyduch, Anna Dzionek, Karina Gajda, Magdalena Głowacka, Paulina Kocjan, Agnieszka Kopeć, Yuri Kroyan, Ewelina Krztoń, Katarzyna Kurkowska, Michał Łoboda, Jakub Olszański, Paulina Piekarz, Ewelina Sypień, Agnieszka Szota, Patrycja Trzcionkowska, Jakub Żurada, Angelika Całus, Anna Dyduch, Ilona Gamrat, Dawid Grzanka, Tomasz Łysek, Ewa Magiera, Aleksandra Odrobińska, Izabela Petlic, Aleksandra Piątek, Aneta Skoczeń, Klaudia Sośnierz, Aleksandra Szpak, Karolina Włodek, Judyta Wójcik, Paulina Zawadzka, Patrycja Żurkowska.

Klasa 3f

wychowawca: mgr Marcin Bujas
Tomasz Birecki, Katarzyna Bondyra, Konrad Dudek, Bartosz Girek, Jędrzej Halicki, Kamil, Mateusz Madej, Patryk Majcherkiewicz, Łukasz Mitka, Arkadiusz Musiorski, Mateusz Opiłka, Daria Solich, Tomasz Stencel, Piotr Stochel, Dawid Szafarczyk, Mateusz Talak, Sara Wabik, Damian Barczyk, Szczepan Bober, Piotr Burcon, Żaneta Chochół, Agnieszka Ciępka, Szymon Głowania, Tomasz Kiełtyka, Paulina Kijak, Magdalena Luks, Szymon Mędrek, Ewa Pasich, Małgorzata Postołek, Mateusz Rachucki, Mateusz Rakus, Mateusz Rogal, Mateusz Skalski, Nikodem Smalera.