?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2009

7 listopada, 2012

Klasa 3a

wychowawca: mgr Agnieszka Konieczna
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia

Adamik Mateusz, Burkiet Paulina, Cebo Monika, Hajduła Łukasz, Kamińska Agnieszka, Klich Klaudia, Klich Michał, Kondziołka Marcin, Majocha Ada, Mędrek Kamila, Niedźwiedzki Rafał, Ogonek Marta, Pachowicz Paulina, Paś Konrad, Przystawski Jakub, Sierka Anna, Skubis Karolina, Stanuch Dominika, Banasik Kevin, Banyś Monika, Baranek Mateusz, Brzuska Karolina, Chmielewski Rafał, Gugulska Klaudia, Janowicz Jakub, Januszek Konrad, Kopczyński Mikołaj, Korlacka Ludmiła, Mazur Paweł, Niemczyk Aleksandra, Pachowicz Dawid, Pijet Tatiana, Różycka Iwona, Stach Klaudia, Szlęzak Wojciech, Urbańczyk Maciej.

Klasa 3b

wychowawca: mgr Małgorzata Micorek
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia

Borecka Kamila, Cieślik Daniel, Ciuła Emilia, Dulska Kinga, Gliwińska Anna, Janczyk Monika, Kocjan Aleksandra, Kozik Sylwia, Krata Agata, Kubiczek Piotr, Markiewicz Justyna, Pasich Klaudia, Prządo Aleksandra, Safian Patrycja, Sułkowska Żaneta, Świerczek Magdalena, Terlecka Natalia, Walków Aleksandra, Wernik Marcelina, Żurek Paulina, Bińczyk Sylwia, Bobyla Kamil, Czarnota Sylwia, Domagała Magdalena, Jurczyk Dawid, Jurga Karol, Kieres Dawid, Kopeć Aleksandra, Korabiowska Klaudia, Krzemień Magdalena, Lis Katarzyna, Lorek Monika, Marszałek Monika, Niemczyk Katarzyna, Paś Katarzyna, Sowula Magdalena, Sznajder Radosław, Szot Justyna, Śmiałek Adrian.

Klasa 3c

wychowawca:mgr Anna Kula
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język angielski, geografia

Baran Karolina, Bielach Ewa, Gut Ewa, Kłapcińska Justyna, Kornecka Ewelina, Kuśmierczyk Agnieszka, Mystek Karolina, Noga Marta, Piątek Marta, Pintal Paula, Porcz Katarzyna, Skorus Sylwia, Sołtysik Ewelina, Stobiecka Marta, Ślęzak Katarzyna, Wilk Magdalena, Żuber Magdalena, Bac Agnieszka, Basińska Justyna, Brzozowska Paula, Czesnowska Katarzyna, Dębciuch Monika, Dukat Katarzyna, Grzegorczyk Natalia, Imielski Tomasz, Januszek Aleksandra, Kordaszewska Alicja, Piątek Aleksandra, Pietras Katarzyna, Pniaczek Sylwia, Tomsia Ewa, Tomsia Mariola, Wilkowski Kacper, Wojna Katarzyna, Żelezik Karolina.

Klasa 3d

wychowawca : mgr Janusz Popiołek
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język niemiecki, historia

Błońska Renata, Furman Iwona, Gołąb Emilia, Gołębiowska Monika, Grzybek Adrian, Guzy Kamila, Hrabia Szczepan, Kępka Jakub, Kocjan Janusz, Kraszewska Aleksandra, Kućmierz Justyna, Laskowski Krzysztof, Piątek Michał, Poczęsna Katarzyna, Postołek Barbara, Rogóż Sylwester, Sadowska Katarzyna, Sawicka Anna, Socha Beata, Szlachta Karolina, Białek Konstanty, Borowiecka Magdalena, Dąbek Kajetana, Hennig Sylwia, Kocjan Paulina, Kwaśny Barbara, Mosór Barbara, Muzyk Eliza, Rogóż Dominika, Ryś Magdalena, Saczyńska Sylwia, Sierka Joanna, Strojny Mateusz, Zięba Karolina,

Klasa 3e

wychowawca: mgr Monika Karczewska
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia

Brzychcy Łukasz, Chochół Bartosz, Duda Patrycja, Gryta Karolina, Kocioł Agata, Kościelna Anna, Lipka Magdalena, Łuszczek Tomasz, Maruszczyk Monika, Molęda Karol, Mosurek Justyna, Pielka Karolina, Syguła Marta, Sztangierska Eliza, Tomsia Katarzyna, Więckowska Urszula, Czekaj Renata, Gajda Edyta, Kocjan Wojciech, Konicka Mariola, Kot Łukasz, Kozieł Ewa, Michalska Katarzyna, Pilch Beata, Płonka Patrycja, Półka Marta, Rzońca Kamila, Soska Piotr, Stawiarska Magdalena, Ścigaj Patrycja, Tomsia Magdalena, Wdowik Michał, Wójcik Ewa, Zalewski Kamil.

Klasa 3f

wychowawca: mgr Wanda Cieślik
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, fizyka

Bosak Mateusz, Dreksa Mateusz, Halicki Jan, Hońka Mariusz, Jurczyk Michał, Manikowska Magdalena, Mazur Anna, Mędrek Justyna, Mizura Paulina, Oczki Damian, Olewiński Marcin, Paulewicz Grzegorz, Paulewicz Michał, Polcik Katarzyna, Rudziński Karol, Skrzypek Jan, Szczepanowski Marcin, Walaszek Emil, Wcisło Michał, Biernacka Edyta, Ciuła Gabriela, Czarnota Łukasz, Galec Katarzyna, Gorzkowski Piotr, Grzebinoga Katarzyna, Jańczyk Michał, Kochanowicz Patryk, Kocot Marcin, Matyssek Karol, Nawrot Przemysław, Nytko Monika, Pacia Dawid, Papaj Joanna, Piątek Katarzyna, Wywioł Jakub, Żurek Katarzyna.

Klasa 3g

wychowawca: dr Michalina Gajowiec
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia

Banyś Paulina, Bednarski Paweł, Czerwińska Paulina, Dybich Mateusz, Dziwisz Klaudia, Jałowiec Aldona, Jantas Katarzyna, Karkos Sebastian, Krzykawski Patryk, Malina Grzegorz, Musiorska Aleksandra, Petlic Justyna, Piła Krzysztof, Radwański Patryk, Rodasik Jakub, Szkabara Karol, Trólka Damian, Bryzik Magdalena, Cieślik Szczepan, Ciołek Gabriela, Hamerlik Bartłomiej, Jurczyk Michał, Krężel Łukasz, Krzystańska Kinga, Leśniak Magdalena, Łaksa Agnieszka, Łysoń Marcin, Piątek Patryk, Rogal Grzegorz, Sadowska Klaudia, Słaby Joanna, Sowińska Agata, Stąporek Piotr, Ściążko Marcin, Tomsia Mateusz, Wadas Marek, Wolny Dawid .