?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2008

7 listopada, 2012

Klasa 3a

wychowawca: mgr Barbara Krawczyk
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia
Baranek Izabela, Curyło Joanna, Duda Sławomir, Galicka Anna, Grabska Dagmara, Imiołek Beata, Kaleciński, Kopczyńska Anna, Kopeć Katarzyna, Leśniak Patrycja, Molendowski Dawid, Mucha Mateusz, Piętka Urszula, Rogal Magdalena, Rosa Wojciech, Szromnik Olga, Tomsia Katarzyna, Włoch Patrycja, Barczyk Mateusz, Gorgon Agata, Górka Arkadiusz, Kaczmarski Karol, Kasperkiewicz Klaudia, Kasprzyk Paulina, Kaźmierczyk Paulina, Kłapciński Łukasz, Mól Magdalena, Pajor Marcin, Prowancka Julia, Skóra Sebastian, Sojka Dagmara, Stachurska Kamila, Szatan Paulina, Tarasow Łukasz, Tomsia Anna, Urbaniak Klaudia.

Klasa 3b

wychowawca: mgr Piotr Gojec/mgr Wojciech Sowiński
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język polski, historia

Adamczyk Jakub, Adamuszek Aleksandra, Barańska Olga, Bigaj Katarzyna, Borecka Kamila, Boroń Karolina, Charatańska Ewa , Chochół Katarzyna, Chwast Konrad, Cyganek Anna, Dyczewska Olga, Górecka Agnieszka, Januszek Paulina, Jeleń Justyna, Karolczyk Joanna, Kluczewska Aleksandra, Koźlik Tomasz, Krzykawska Kamila, Kubik Justyna, Kuc Milena, Kucharz Aleksandra, Kulig Anna, Malinowicz Justyna, Niemczura Anna, Oczki Martyna, Osmenda Małgorzata, Porcz Marta, Rynkiewicz Alan, Rzeźniaczak Karolina, Sińska Aneta, Sioła Agata, Szybut Natalia, Tomsia Agnieszka, Zbieg Dominika, Żuber Katarzyna, Borecka Aleksandra.

Klasa 3c

wychowawca: mgr Renata Marzec/mgr Karol Szotek
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język angielski, geografia, wiedza o społeczeństwie

Barczyk Dawid, Barczyk Marcelina, Bień Paweł, Derba Grzegorz, Draba Mateusz, Grzanka Anna, Jakubski Grzegorz, Jurczyk Przemysław, Kańczuga Kamila, Kotwinowska Karolina, Kruszak Kornelia, Lekston Anna, Majda Marta, Niedziela Żaneta, Osuszek Magdalena, Pater Roksana, Piekarz Ewelina, Siudyka Justyna, Chłosta Katarzyna, Dziura Weronika, Graca Agnieszka, Herzog Agata, Janus Ilona, Januszek Bartłomiej, Jasińska Małgorzata, Kawala Michał, Kluczewska Marta, Kordaszewska Justyna, Matejkiewicz Michał, Mól Izabela, Sarna Agnieszka, Seweryn Anna, Szczepara Kinga, Śliwa Magda, Trzcionkowska Anna, Witkowska Anna.

Klasa 3d

wychowawca : mgrAnna Kyzioł
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: język niemiecki, historia, wiedza o społeczeństwie

Czerwińska Kinga, Imiołek Magdalena, Jałowiec Justyna, Janczyk Agnieszka, Kania Katarzyna, Kulawik Joanna, Łydka Weronika, Majda Ewelina, Maślisz Katarzyna, Muszyńska Dorota, Piżuch Barbara, Prokocka Barbara, Skubis Ida, Swędzioł Monika, Trepka Michał, Wąsiel Justyna, Żurek Magdalena, Baran Magdalena, Borecka Katarzyna, Cedro Tomasz, Czarnota Kinga, Fert Maria, Gola Paulina, Kalarus Małgorzata, Kaziród Bartłomiej, Kocjan Justyna, Krajewska Paulina, Lubaszka Tamara, Piekoszewska Bernadeta, Rogóż Tomasz, Skipiała Katarzyna, Stasiak Mateusz, Szot Ewa, Wilk Magdalena, Wołowicz Klaudia, Złoto Maria.

 

Klasa 3e

wychowawca: mgr Beata Tomsia
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: chemia, biologia

Bierlet Mariola, Czyż Olga, Dukat Adrian, Dyszlewska Anna, Glanowska Anna, Haba Justyna, Halicka Anna, Krztoń Karina, Kucharek Mateusz, Leka Ewa, Nowacki Przemysław, Piasna Ewelina, Serwatka Ewelina, Sikora Katarzyna, Smętek Nikodem, Wąs Bartosz, Wiatr Anna, Własnowolska Agnieszka, Bigaj Magdalena, Błaszczyk Beata, Dąbek Ewa, Duch Barbara, Duryńska Marta, Janczyk Paulina, Karwowska Małgorzata, Konieczna Katarzyna, Kot Klaudia, Mosór Katarzyna, Pasternak Edyta, Rdest Kinga, Rudziński Bartosz, Sachajko Marzena, Stadnik Sandra, Stawkowska Ewa, Surtel Aleksandra.

Klasa 3f

wychowawca: mgr Katarzyna Stochel
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, fizyka

Barczyk Aleksandra, Bednarski Mateusz, Bigaj Kamil, Cader Marcin, Ciepał Kamila, Honiek Ilona, Hrabia Łukasz, Juzaszek Sylwia, Kaźmierczyk Olga, Kopeć Michał, Mączka Kamil, Posełek Łukasz, Rusek Karolina, Sikora Joanna, Sroka Katarzyna, Stefańska Izabela, Stryczek Grzegorz, Świerczek Paulina, Wiśniewski Łukasz, Zygulski Paweł, Bujas Paweł, Chochół Rafał, Czerniak Marcin, Domagała Sylwia, Furman Arkadiusz, Gręda Szymon, Jabłońska Anna, Kiełtyka Krzysztof, Krzystanek Grzegorz, Łaskawiec Karolina, Płonka Kamil, Rutkowska Dominika, Tomsia Tomasz, Ziarno Łukasz, Ziółkowski Mariusz.

Klasa 3g

wychowawca: mgrMałgorzata Stychno
przedmioty realizowane w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia

Bienias Damian, Bień Tomasz, Borówka Agnieszka, Cader Anna, Dziadosz Aleksandra, Dziechciarz Grzegorz, Gil Agnieszka, Grzanka Marcin, Grzegorczyk Natalia, Jochymczyk Piotr, Kosiba Katarzyna, Krawiec Bartłomiej, Krzystanek Mateusz, Łągiewka Joanna, Mól Dawid, Nocoń Łukasz, Piłka Karol, Sadłoń Miłosz, Strzałka Katarzyna, Witek Paweł, Bodasińska Żaneta, Broczkowska Magdalena, Ciszek Bartosz, Drapała Dawid, Grzanka Agnieszka, Grzanka Ewa, Habryn Alicja, Karoń Sylwia, Kozendra Katarzyna, Łuszczek Michał, Mędrek Agata, Ochab Grzegorz, Pielka Marcin, Piotrowska Dorota, Pomierny Piotr, Żurek Szymon.