?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2007

7 listopada, 2012

Klasa 3a

Wychowawca: mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

Drapała Małgorzata, Dziechciarz Klaudia, Gorynowicz Anna, Kita Maryla, Kościesza Izabela, Królikowska Izabela, Majewski Emanuel, Mosór Klaudyna, Pałka Anna, Perek Ewelina, Poleć Klaudyna, Rokita Mateusz, Szeptycka Urszula, Szot Kamila, Szymczyk Jakub, Wach Katarzyna, Banyś Adrian, Baran Sylwia, Barczyk Damian, Barczyk Ewelina, Brodalka Weronika, Czart Michał, Król Magdalena, Kurowska Katarzyna, Lewandowska Ewelina, Parzyszek Aleksandra, Pasich Anna, Semerdżijew Bernadetta, Stach Anna, Śpiewak Marcin, Wnuk Krzysztof, Wojtasik Justyna.

 

Klasa 3b

Wychowawca: mgr Karol Szotek

Bałazy Arleta, Bargieł Agnieszka, Bijak Justyna, Bocianowska Sylwia, Gręda Łukasz, Habryń Ariadna, Herian Rozalia, Konstanty Ewa, Kozłowska Natalia, Mrówka Anna, Piwowarska Kaja, Poczęsna Marcelina, Rówiński Marcel, Sadłoń Marta, Starzyńska Aleksandra, Tomczyk Tomasz, Wicher Maciej, Cierocki Dawid, Chojowska Katarzyna, Danecka Magdalena, Domagała Katarzyna, Knapczyk Karolina, Kołodziejczyk Katarzyna, Łaskawiec Jakub , Musiał Bartosz, Myrcik Anna, Poczęsna Joanna, Pokrzyk Anna, Różycka Ewelina, Syguła Bartosz, Szot Dominika, Tomaszewska Paulina, Węglarz Małgorzata, Wiekiera Andrzej, Zajączkowska Monika.

 

Klasa 3c

Wychowawca: mgr Renata Zięba-Henzolt

Baran Agnieszka, Bargieł Karolina, Bartków Joanna, Grojec Piotr, Kowalczyk Paulina, Luks Aneta, Marchajska Marta, Molęda Agnieszka, Niemczyk Patrycja, Pacia Dagmara, Piątek Joanna, Piekarz Joanna, Rogozik Patrycja, Rogóż Magdalena, Sztukowska Małgorzata, Szymczyk Katarzyna, Tomczyk Justyna, Ziachowicz Marta, Banyś Beata, Curyło Sandra, Dąbek Piotr, Dziadkowiec Gabriela, Jagiełło Dominika, Jurczyk Sylwia, Klajny Katarzyna, Król Monika, Madejska Agata, Marszałek Justyna, Pielka Justyna, Sarota Piotr, Straszak Joanna, Szlęzak Adam, Wilk Magdalena, Wnuk Mateusz, Złoto Dorota.

 

Klasa 3d

Wychowawca: mgr Aneta Radwańska

Boroń Edyta, Brzóska Marek, Domagalski Mateusz, Duch Agnieszka, Kozłowski Andrzej, Liber Piotr, Majda Karolina, Milanowski Krzysztof, Nawrot Marcin, Nocoń Agnieszka, Owczarski Paweł, Piątek Andrzej, Sarota Szczepan, Spyt Justyna, Supska Joanna, Tabor Paweł, Biernacki Łukasz, Chłosta Grzegorz, Gwiazda Dawid, Knap Sławomir, Kołodziejczyk Mateusz, Kornobis Piotr, Krawiec Katarzyna, Krężel Piotr, Kulig Kamil, Maj Kamil, Pawlik Karol, Szymczyk Katarzyna, Wojdyła Szymon, Wolski Marcin, Woszczek Justyna, Żurada Wojciech.

 

Klasa 3e

Wychowawca: mgr Beata Czeladzka

Bartoszek Karina, Ciepluch Kamila, Ciuła Katarzyna, Fulbiszewski Gniewomir, Gołąb Kamil, Grubka Ksymena, Kazberuk Mateusz, Łaskawiec Agata, Magiera Bogumiła, Pasich Eliza, Popiel Katarzyna, Sikora Iwona, Szotek Anna, Tarabańska Agata, Wieczorek Paulina, Wiśniewski Kamil, Wojtal Sonia, Bąchór Małgorzata, Bochenek Monika, Cieślik Marta, Glanowska Anna, Grzanka Justyna, Jaworska Karolina, Konieczna Magdalena, Kukuła Adrian, Latała Monika, Lech Paulina, Lekston Adrian, Nogieć Marta, Powaga Ilona, Sierka Wioleta, Smolik Katarzyna, Szotek Karolina, Woszczek Dawid, Zając Kamila.

 

Klasa 3f

Wychowawca: mgr Anna Żuber

Cieślik Paweł, Dziadosz Magdalena, Gawron Beata, Kajda Anna, Kantor Dominika, Kaźmierczak Anna, Kita Paweł, Kmiecik Krzysztof, Kowalski Piotr, Krzysiak Anna, Momola Tomasz, Oksiutowicz Wojciech, Piórkowski Rafał, Syguła Bernadeta, Zarychta Mariusz, Zubek Adrian, Dąbrowski Błażej, Dolezy Wiesław, Dudek Dominika, Halicki Paweł, Izdebski Dawid, Jantas Paweł, Krzystańska Jagoda, Kucik Mariusz, Latko Ewa, Migas Marcin, Pytel Piotr, Sroka Marcin, Szlęzak Bartosz, Włodarczyk Damian, Wróbel Miłosz, Wójcik Katarzyna.

Klasa 3g

Wychowawca: mgr Anna Serafin

Artman Anna, Baran Joanna, Barczyk Paulina, Jastrzębska Joanna, Kantor Katarzyna, Kijak Edyta, Kopeć Marcelina, Kubańska Anna, Kula Monika, Kurek Martyna, Pachowicz Artur, Redel Mariola, Rogóż Urszula, Rutkowska Milena, Szatan Adrian, Szleszyńska Marta, Szota Wojciech, Tomsia Anna, Baldy Paweł, Bednarczyk Maja, Bobyla Barbara, Bugaj Kamil, Bulanowska Karolina, Czarnota Paweł, Duch Wojciech, Fil Małgorzata, Furgał Kataryna, Grzanka Ścibor, Jochymek Magdalena, Lekston Bartłomiej, Mitka Monika, Pietraszewska Mariola, Taborek Katarzyna, Wiejaczka Leszek, Żurek Paulina.