?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2006

7 listopada, 2012

klasa 3a

wychowawca: mgr Katarzyna Polak
klasa z historią i geografią realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Arnold Ewelina, Bałazy Agata, Cetnarowska Justyna, Gaweł Paweł, Gut Monika, Jadamus Malwina, Jałowiec Joanna, Kluczewska Anna, Krawiec Sylwia, Małysz Marcin, Mitka Aleksandra, Skinderowicz Małgorzata, Walasek Olga, Wojdyła Aleksandra, Ziarno Aleksandra, Żalińska Paulina, Banyś Paulina, Ciombor Edyta, Duda Martyna, Grodecka Katarzyna, Gruszeczka Anna, Hajduła Sylwia,  Kaliś Jakub, Kocot Malwina,  Kotnis Maria, Kozieł Kamila, Kruszak Katarzyna, Łagiewka Justyna, Majder Maria, Oliwa Anna, Perek Aneta, Sobania Marta, Stawkowski Łukasz, Woszczek Justyna.

 

klasa 3b

wychowawca: mgr Wojciech Sowiński
klasa z językiem polskim, historią i wiedzą o społeczeństwie realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Bieda Fryderyk, Broda Anna, Cebo Michalina, Chaberko Paulina, Chmiest Aneta, Czeladzki Mateusz, Dabek Marcin, Ginko Ewa, Graczyk Matylda,  Gryta Łukasz, Jacieczko Łukasz, Kalecińska Kamila, Kaliszewska Katarzyna, Kot Karolina, Koślik Joanna, Piłka Małgorzata, Wąs Kamil, Cebula Agnieszka, Grzanka Monika, Kaleta Anna, Krawczuk Aleksandra, Krawiec Edyta, Migas Joanna, Molendowska Aneta, Niemczyk Aneta, Ondycz Roksana, Panek Tomasz, Piątek Dariusz, Piątek Magdalena, Rakus Patryk, Rosa Magdalena, Szatan Sylwia, Wojciechowska Anna, Zbierska Natalia.

 

klasa 3c

wychowawca: mgr Agata Majta
klasa z językiem angielskim, matematyką i biologią realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Adamczyk Aleksandra, Banyś Agnieszka, Czarnota Klaudia, Drygała Karol, Głąb Jadwiga, Górka Justyna, Hejczyk Anna, Malicka Marta, Sypień Elżbieta, Mędrek Piotr, Muchajer Daniel, Pandel Monika, Pielka Damian, Ryczko Izabela, Sztukowski Piotr, Torbus Marta, Czarnota Dorota, Dąbrowska Olga, Dziubek Damian, Izdebka Agnieszka, Kocioł Jakub, Kocjan Paulina, Kozieł Łukasz, Król Grzegorz, Krzywda Aleksandra, Mazura Martyna, Mucha Anita, Piasny Przemysław, Polak Michał, Postół Dalida, Świeboda Dagmara, Tylek Agnieszka, Wicher Tomasz, Wierzbicki Wojciech.

 

klasa 3d

wychowawca: mgr Janina Tomsia
klasa z matematyką, fizyką i informatyką realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Gamrat Grzegorz, Górka Monika, Imiołek Bartłomiej, Izdebska Katarzyna, Jagła Ilona, Kiełtyka Wojciech, Kukuczka Nadia, Lubaszka Piotr, Mazurek Piotr, Pacia Tomasz, Pierzynka Piotr, Sokół Dorota, Ślusarczyk Agata, Tucharz Wojciech, Wielgut Piotr, Borewicz Łukasz, Fert Michał, Gębal Maciej, Gil Karol, Janczyk Grzegorz, Kaleciński Kamil, Kaleciński Mateusz, Lekston Kacper, Lenarczyk Bartosz, Meduna Jakub, Muszyński Jacek, Palacz Daniel, Wałach Tomasz, Wlaś Rafał, Ziarnik Małgorzata.

 

klasa 3e

wychowawca: mgr Agnieszka Konieczna

klasa z biologią i chemią realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Błaszczuk Kinga, Chmiel Celina, Czubak Paulina, Frąs Justyna, Gawron Martyna, Glanowska Kamila, Graboś Barbara, Grzanka Paulina, Litarska Izabela, Lorek Barbara, Piątek Katarzyna, Pierścionek Monika, Sikorska Karolina, Turlej Klaudyna, Urbański Wojciech, Ziarnik Anna, Banasik Joanna, Barczyk Ewa, Biernacka Katarzyna, Bręklewicz Marta, Cembrzyńska Justyna, Karoń Krzysztof, Kiszka Eunika, Kiszka Piotr, Knap Klaudia, Pietrzeniec Klaudia, Olga, Pruciak Paulina, Sikora Bartłomiej, Szlęzak Marcin, Wdowik Grzegorz, Wnuk Kamila, Zajder Monika, Zbrojkiewicz Małgorzata.

klasa 3f

wychowawca: mgr Anna Bień

klasa z matematyką, fizyką i informatyką realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Bromlik Wioletta, Gałka Marzena, Głąb Grzegorz, Jochymczyk Adrian, Jochymczyk Justyna, Karcz Monika, Kołodziejczyk Elżbieta, Łącki Kamil, Mrożek Aleksander, Osmenda Marcin, Pałka Paulina, Szatan Krzysztof, Trólka Angelina, Woszczek Piotr, Wójcik Anna, Wójcik Marcin, Wyżycki Grzegorz, Żesławski Robert, Barczyk Marcin, Biernacki Beata, Bobyla Grzegorz, Czarnecka Karolina, Ćmiel Piotr, Dziubińska Jarosław, Gamrot Krzysztof, Jurek Mateusz, Kiwior Paulina, Klich Paweł, Knapik Dawid, Kowal Mateusz, Lach Michał, Paulewicz Agata, Paulewicz Katarzyna, Sławiec Mateusz, Swierczek Michał, Żurek Judyta.

klasa 3g

wychowawca: mgr Irena Kundera

klasa z językiem polskim, historią i wiedzą o społeczeństwie realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Banyś Katarzyna, Bargieł Tomasz, Bukowski Paweł, Gugała Klaudia, Haberka Magdalena, Jędrzejewski Przemysław, Małecki Filip, Kulig Michał, Marek Adrian, Modras Daria, Pławiec Paulina, Polanek Paulina, Sierka Karolina, Wołek Kamil, Zięba Michał, Bac Krzysztof, Barczyk Anna, Domagała Anna, Grojec Paulina, Januszek Kamil, Karoń Tomasz, Kluczewska Aleksandra, Krzemień Jurand, Księska Gabriela, Lemanowicz Justyna, Leśniak Grzegorz, Mędrek Joanna, Rudziński Jakub, Rupka Łukasz, Straszak Joanna, Szotek Paulina, Topolski Michał, Turski Michał, Mędrek Anna.