?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2005

7 listopada, 2012

klasa 3a

wychowawca: mgr Wanda Cieślik
klasa z historią i geografią realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Adamczyk Agnieszka, Banasik Anna, Bobyla Monika, Bogacka Kinga, Byczek Marta Ciemcioch Judyta, Curyło Marcelina, Ćmiel Maciej, Domagała Agata, Dusza Justyna, Gałka Justyna, Grochowski Łukasz, Kajda Agnieszka, Kantorowicz Justyna, Karcz Katarzyna, Kocjan Nikolina, Kołodziejczyk Beata, Kozera Justyna, Kraska Anna, Krzywda Paulina, Kulawik Łukasz, Madejski Arkadiusz, Malec Dagmara, Małysa Monika, Noga Dominika, Oleś Magdalena, Pacek Adrian, Piasny Katarzyna, Rachowicz Anna, Sikora Klaudia, Sobota Katarzyna, Tokarczyk Bożena, Trepka Marta

 

klasa 3b

wychowawca: mgr Małgorzata Micorek/ mgr Barbara Krawczyk/ mgr Janusz Popiołek

klasa z językiem polskim, historią i wiedzą o społeczeństwie realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Brodziński Miłosz, Cieślik Katarzyna, Dolezy Krzysztof, Gawron Karolina, Gonera Michał, Haberka Patrycja, Job Michał, Jurczyk Monika, Karoń Dominika, Klich Szymon, Kostępska Arleta, Krawiec Katarzyna, Kucharska Marta, Latacz Marta, Leka Agnieszka, Lubaszka Izabela, Machnik Paulina, Marchaj Magdalena, Nowacka Agnieszka, Paciej Paulina, Podsiadło Anna, Porębski Paweł, Sajdak Martyna, Skawińska Karolina, Soboń Kinga, Sołtysik Ewelina, Stobierska Sandra, Szlęzak Marta, Ślusarczyk Ilona, Walczak Iwona, Walencik Anna, Warzecha Paweł, Wąs Katarzyna, Wywioł Anna, Zub Magdalena, Żurada Maciej

 

klasa 3c

wychowawca: mgr Anna Kula
klasa z językiem angielskim, matematyką i biologią realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Chyra Monika, Ciuła Magdalena, Czyż Magdalena, Dratwa Justyna, Dygas Weronika, Glanowski Kamil, Gorynowicz Maja, Habryn Marta, Hetmańczyk Ewa, Janik Joanna, Jasiejko Katarzyna, Kliś Agnieszka, Kocjan Katarzyna, Kordaszewska Karolina, Kowalczyk Justyna, Królikowska Małgorzata, Kruszak Katarzyna, Krzystanek Monika, Nabagło Wojciech, Pacia Magdalena, Pacia Milena, Palimąka Joanna, Polak Ewelina, Rogal Michał, Seweryn Anna, Seweryn Marta, Sikora Paweł, Stanek Sylwia, Świstak Tomasz, Wojdyło Piotr, Zacłona Sylwia

 

klasa 3d

wychowawca: mgr Anna Maria Kyzioł
klasa z językiem niemieckim, geografią i historią realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Adamczyk Wojciech, Banyś Ewa, Barczyk Monika, Bromblik Ewelina, Cupiał Michał, Czaja Monika, Czarnecka Małgorzata, Dąbek Joanna, Fatyga Marcin, Fos Justyna, Fos Paweł, Fudalińska Patrycja, Głuch Weronika, Górska Barbara, Kałwa Wioleta, Kańczuga Katarzyna, Karlińska Justyna, Klich Ewa, Klich Iwona, Kowalczyk Ewelina, Kraszewski Wawrzyniec, Kula Marika, Lato Mateusz, Rydzyńska Paulina, Sermak Agnieszka, Starzycka Katarzyna, Szatan Dariusz, Szczurek Katarzyna, Szeląg Żaneta, Tomsia Monika, Tomsia Aldona, Wierzbicka Joanna, Woś Natalia, Wróblewska Gabriela, Zielińska Aleksandra

 

klasa 3e

wychowawca: mgr Joanna Majcher
klasa z biologią i chemią realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Babiuch Izabela, Banaś Monika, Banyś Karolina, Baran Monika, Bożek Anna, Cichy Michał, Curyło Karolina, Dąbek Agnieszka, Domagała Elżbieta, Dybich Monika, Filipska Magdalena, Gabryś Beata, Gądek Marta, Goraj Monika, Grzanka Łukasz, Kalemba Katarzyna, Kawka Jakub, Kurek Magdalena, Latała Agnieszka, Leka Ewelina, Nasidłowska Marta, Pandel Dawid, Ptak Paulina, Siński Dariusz, Strzałka Karolina, Szczepara Ewelina, Śpiewak Sylwia, Trepka Beata, Wadas Dominika, Wadas Justyna, Wojtal Justyna, Ziarnik Beata, Zygulski Rafał, Żurek Alicja

 

klasa 3f

wychowawca: mgr inż. Maria Sięka – Kaszuba
klasa z matematyką, fizyką i informatyką realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Baran Tomasz, Bilczyński Jacek, Cabaj Łukasz, Cader Wojciech, Czepczor Paweł, Działtowicz Paweł, Gamrot Paweł, Gorzkowska Magda, Iskierka Bartłomiej, Kalarus Łukasz, Kaliszewski Paweł, Karkos Patrycja, Kaziród Anna, Kieres Barbara, Kocjan Anna, Kolczyk Tomasz, Kotyla Rafał, Krawiec Karol, Łaskawiec Łukasz, Łogiewa Mateusz, Łydka Monika, Maciąg Aneta, Paulewicz Kamila, Pielka Grzegorz, Rzepka Monika, Sieradzka Emilia, Skubis Kamil, Sułkowski Sylwester, Szczęch Maciej, Środula Łukasz, Tarasin Wojciech, Trepka Paweł, Wątorski Rafał, Zawada Marcin

 

klasa 3g

wychowawca: mgr Katarzyna Stochel
klasa z językiem polskim, historią i wiedzą o społeczeństwie realizowanymi w zakresie rozszerzonym

Bieniek Dorota, Bigaj Kinga, Dziuba Klaudia, Fiołek Adriana, Gamrot Karolina, Hein Bartłomiej, Hołub Przemysław, Imielska Iwona, Imielska Marta, Jaszczyk Kamila, Kłapcińska Katarzyna, Kołacz Katarzyna, Kozioł Aleksandra, Krawiec Monika, Król Karol, Małecki Sebastian, Nawara Agata, Nowicka Katarzyna, Obara Karina, Pacan Paulina, Palimąka Magdalena, Piaskowska Justyna, Podsiadły Paulina, Pogoda Dawid, Serwatka Kamil, Smętek Anna, Sobiesińska Gabriela, Sroka Aleksandra, Strzałka Rafał, Tomsia Ewa, Tucharz Aleksandra, Widłak Wojciech, Więckowska Paulina, Wiśniewska Katarzyna, Zacłona Edyta