?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2004

7 listopada, 2012

klasa 4a

wych. mgr Tomasz Bocianowski /mgr Małgorzata Stychno

profil: ogólny z poszerzonym programem z plastyki

Bębenek Ewelina, Bryliński Krzysztof, Czerniak Jacek, Grzanka Dorota, Jankowska Natalia, Jaworska Małgorzata, Kamionka Barbara, Klich Ewa, Kocjan Małgorzata, Kowalczyk Maria, Łukomska Marta, Martyniak Sebastian, Noga Sebastian, Stanek Agnieszka, Stochel Katarzyna, Walotek Małgorzata, Wiśniewska Ewelina, Zajączkowski Szymon, Zięba Dorota, Barczyk Aleksandra, Barczyk Daria, Borówka Damian, Kaszuba Iwona, Kazuch Agnieszka, Korpus Agata, Kruk Bartosz, Opiłka Adrian, Roszak Kamila, Starzyk Kamil, Swędział Damian, Ślęzak Anna, Zbrojkiewicz Krzysztof, Żebrak Karol

 

klasa 4b

wych. mgr Janusz Popiołek
profil: humanistyczny

Goraj Antoni, Górka Justyna, Grzanka Karolina, Kaczyńska Anna, Kajda Lucyna, Kaliszewski Marcin, Kondek Katarzyna, Kopa Artur, Krzemień Roksana, Paluch Agnieszka, Pasich Paweł, Piaśnik Karolina, Pielka Magdalena, Sarota Barbara, Ścigaj Sylwia, Tomczyk Kamil, Tomczyk Magdalena, Wadas Monika, Adamczyk Ewa, Bochenek Bartosz, Chmielowska Małgorzata, Falkowska Marta, Goraj Kinga, Gręda Krystian, Grzanka Barbara, Kędzierska Katarzyna, Kowalczyk Katarzyna, Krasińska Angelika, Krzysiak Piotr, Kubacka Małgorzata, Pałka Sylwia, Pomierna Weronika, Świeboda Karina, Tracz Katarzyna, Zięba Szczepan, Zub Natalia

 

klasa 4c

wych. mgr Agata Majta /dr Michalina Gajowiec
profil: ogólny z poszerzonym językiem angielskim

Barczyk Michał, Cygankiewicz Patrycja, Duszota Artur, Dziubanowski Dominik, Gut Grzegorz, Janicki Łukasz, Kaleciński Sebastian, Kłapcińska Joanna, Krzykawska Martyna, Łaskawiec Joanna, Łydka Marta, Milanowska Marzena, Piątek Marek, Piórkowska Karolina, Turlej Konstancja, Zbieg Paulina, Barczyk Aleksandra, Bigaj Monika, Czeladzka Monika, Dąbek Edyta, Fic Magdalena, Gajda Agnieszka, Hein Karolina, Kiełtyka Maciej, Kozak Anna, Krawczyk Karolina, Kruszak Marcin, Majewski Jacek, Michalik Marta, Perek Ewa, Popiołek Katarzyna, Ruska Sylwia, Sak Joanna, Stach Ewelina, Szyguła Katarzyna, Trzcionkowska Ewa

 

klasa 4d

wych. mgr Beata Tomsia /mgr Aneta Radwańska
profil: ogólny

Banyś Justyna, Chłosta Monika, Hrabia Michał, Janik Agnieszka, Mróz Justyna, Pliszka Iwona, Rutkowska Magdalena, Ścigaj Monika, Żak Weronika, Barczyk Michalina, Bochenek Katarzyna, Brzuska Iwona, Dudek Ewelina, Gajewska Elżbieta, Grojec Łukasz, Grzanka Alicja, Jachymek Justyna, Jurga Anna, Krukowiecka Wioleta, Kulig Łukasz, Pasich Agnieszka, Pasich Katarzyna, Petlic Dariusz, Piątek Łukasz, Płoszaj Anna, Polakiewicz Dawid, Polarz Paulina, Posełek Grzegorz, Rembelska Marta, Rokiel Magdalena, Szeląg Paulina, Szot Dominik, Treter Marcin, Wolański Paweł

 

klasa 4e

wych. mgr Monika Karczewska
profil: ogólny

Adamczyk Magdalena, Bockenheimer Joanna, Brzezińska Monika, Curyło Katarzyna, Czubak Przemysław, Jochymczyk Anna, Jonkis Urszula, Karolczyk Marta, Karolczyk Martyna, Klich Iwona, Knapik Michał, Kocjan Izabela, Kurach Ewa, Łaksa Ewa, Pielka Łukasz, Rachlewicz Wojciech, Ziarnik Wioleta, Żezała Marcin, Bocheńska Dominika, Czerwiec Marta, Dela Katarzyna, Dębciuch Alan, Fiołna Justyna, Gamrat Joanna, Głąb Magdalena, Hrabia Mateusz, Kemona Anna, Kulig Agnieszka, Mazur Justyna, Mucha Katarzyna, Nocoń Nadia, Osuch Łukasz, Płonka Kinga, Szpigiel Monika, Ślusarczyk Anna, Wcisło Ewelina

 

klasa 4f

wych. mgr Urszula Majcher /mgr Piotr Grojec
profil: matematyczno – fizyczny

Cichy Michał, Czajkowski Przemysław, Filarski Michał, Gamrat Grzegorz, Grzanka Damian, Kafel Łukasz, Kluczewski Maciej, Korzeniewski Dariusz, Kulig Krystian, Marek Przemysław, Masoń Marcin, Morawski Grzegorz, Nowak Marcin, Pięta Paweł, Polak Piotr, Sowiński Jakub, Staszkiewicz Andrzej, Zacłona Katarzyna, Gądek Ewelina, Kajda Krzysztof, Kasieczko Krzysztof, Kocjan Damian, Kocjan Wioleta, Kotwica Marzena, Kowal Przemysław, Mazur Jacek, Nocoń Łukasz, Nowak Agnieszka, Pandel Celina, Paulewicz Anna, Wielgosz Magdalena, Wróblewska Justyna