?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2003

7 listopada, 2012

klasa 4a

wych. mgr Beata Czeladzka
profil: ogólny

Bargieł Katarzyna, Błasikiewicz Beata, Błasikiewicz Karolina, Czarnul Elżbieta, Filipek Paulina, Goc Agnieszka, Jędrzejek Karolina, Maj Agnieszka, Mędrek Marcin, Piątek Agnieszka, Sarota Justyna, Szczepanek Marta, Szczepanek Magdalena, Ścigaj Magdalena, Wąs Agnieszka, Boroń Katarzyna, Dąbek Mateusz, Dąbrowski Adam, Dulska Małgorzata, Dziadkowiec Łukasz, Górka Michał, Kotarska Małgorzata, Król Aneta, Marek Sylwia, Mazur Kamila, Migas Dagmara, Mucha Małgorzata, Musiałek Łukasz, Nocoń Karolina, Noga Urszula, Osmenda Bartosz, Różycki Rafał, Sojka Daniel, Trzcionkowska Monika, Trzewiczek Edyta

 

klasa 4b

wych. mgr Renata Zięba-Henzolt
profil: humanistyczny z elementami dziennikarstwa

Baran Paweł, Bednarz Anna, Ginejko Beata, Kasperska Monika, Kawa Aleksandra, Klimasara Magdalena, Komorowska Martyna, Korczek Anna, Krawczyk Małgorzata, Malicka Agnieszka, Roś Magdalena, Rówińska Magdalena, Sienkiewicz Monika, Szpik Urszula, Trzcionkowska Jagoda, Bigaj Bartłomiej, Datoń Katarzyna, Dudek Paulina, Górska Katarzyna, Jaros – Buda Marlena, Kałwa Agnieszka, Kuś Małgorzata, Kyzioł Magdalena, Lorek Katarzyna, Molęda Agnieszka, Noryńska Agata, Ptak Joanna, Samul Justyna, Skrzypek Sylwia, Tyrka Anna

 

klasa 4c

wych. mgr Barbara Krawczyk
profil: ogólny z poszerzonym językiem angielskim

Bogajewski Michał, Cembrzyńska Marta, Czerwiec Łukasz, Janicka Joanna, Karoń Tomasz, Kundera Piotr, Łysoń Bartosz, Bojakowska Żaneta, Marzęcki Przemysław, Nadolnik Piotr, Ozga Ewa, Papierniak Malwina, Prowancka Paulina, Rusek Renata, Starzyk Anna, Wąs Katarzyna, Woszczek Longina, Bobyla Michał, Kasprzyk Kamila, Chmielewski Andrzej, Chomnicka Kinga, Dąbrowska Magdalena, Januszek Anna, Kopecki Marcin, Kluczewska Klaudia, Kubańska Agnieszka, Osuch Mateusz, Piasny Anna, Romanek Piotr, Świstak Sylwia, Walaszek Karolina, Wypasek Ewelina

 

klasa 4d

wych. mgr Aneta Radwańska
profil: ogólny

Barczyk Marta, Bąchor Łukasz, Ćmiel Mgdalena, Łydka Michał, Mączka Joanna, Orczyk Joanna, Pilch Olga, Różycka Aleksandra, Roś Marta, Skoczek Maciej, Straszak Tomasz, Szatan Karolina, Szatan Damian, Szlachta Kamila, Trepka Łukasz, Tylek Joanna, Paluch Marzena, Zub Wojciech, Banyś Mariusz, Bruzda Aleksandra, Gąsiorowska Ewa, Jagiełka Ewa, Jochymek Marta, Kalecińska Agnieszka, Kępska Olga, Kochanowska Urszula, Malik Ewelina, Mirska Marta, Osmólska Jolanta, Pacia Marcin, Pałka Agnieszka, Ścigaj Monika, Wasiak Agata, Wiśniwska Roksana, Ziebro Joanna

 

klasa 4e

wych. mgr Renata Marzec
profil: ogólny

Ćwik Bartosz, Domagała Justyna, Dratwa Kamil, Dziechciewicz Katarzyna, Gocyła Maciej, Grabowska Karolina, Jarosz Anna, Kaleciński Piotr, Kowaczewski Michał, Kowalczyk Anna, Krawczyk Urszula, Krawiec Ewelina, Kwinta Piotr, Leka Marta, Ładoń Ewelina, Marek Kamil, Patrzałek Patrycja, Poczęsna Ewa, Pytel Karolina, Stanek Kinga, Szul Anita, Glanowski Damian, Górka Monika, Grzebinoga Anna, Kalarus Monika, Kołodziej Katarzyna, Karwa Ewelina, Osuszek Justyna, Polak Elżbieta, Sowula Weronika, Szatan Katarzyna, Szymczyk Dawid, Szymonek Dorota, Walaszczyk Barbara

 

klasa 4f

wych. mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
profil: matematyczno – fizyczny z poszerzoną informatyką

Barczyk Paulina, Brodzińska Karolina, Ciepał Katarzyna, Czerwiec Izabela, Fejdasz Agnieszka, Gil Marta, Grabowska Ewelina, Hońka Iwona, Kaczmarzyk Tomasz, Karlińska Agata, Lekston Przemysław, Olech Wojciech, Seweryn Bartosz, Sośnicki Paweł, Spuła Beata, Szlęzak Magdalena, Trólka Aneta, Żuchowicz Katarzyna, Banasik Agata, Bigaj Piotr, Cygnarowska Anna, Gamrat Anna, Gamrat Michał, Gardyła Grzegarz, Januszek Bartosz, Kocjan Jakub, Konieczny Grzegorz, Kosno Mateusz, Marzec Adam, Nowak Artur, Nurski Piotr, Pałka Dorota, Paulewicz Dagmara, Sowula Dominik, Wałach Łukasz, Piechowska Anna