?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2002

7 listopada, 2012

klasa 4a

wych. mgr Paweł Milanowski/mgr Janina Tomsia

profil: ogólny z poszerzoną plastyką

Glicner Kornelia, Guzak Agnieszka, Izdebska Sylwia, Jacieczko Karolina, Jagiełka Izabela, Klimas Ewelina, Kocjan Joanna, Kuderko Aleksandra, Michalska Ewa, Niewczas Mariola, Olech Rozalia, Półtorak Anna, Stach Malwina, Strzębicka Aleksandra, Ścigaj Agnieszka, Gorajczyk Waldemar, Kaziród Magdalena, Mazur Ryszard, Rachlewicz Michał, Sasor Marzena, Skorupka Ewelina, Słonka Monika, Smolarczyk Agnieszka, Sowula Małgorzata, Spiżewska Anna, Sroka Justyna, Stefańska Justyna, Supska Wanda, Szromnik Anna, Sztangierska Katarzyna, Tchir Monika, Zięba Agnieszka, Ziębińska Milena, Cebula Joanna, Podedworna Anna, Picheta Patrycja

 

klasa 4b

wych. mgr Anna Bień
profil: humanistyczny z elementami prawa

Banaś Malwina, Boroń Agnieszka, Czarnota Ewelina, Głowacka Agnieszka, Janeczek Agnieszka, Kalinka Jakub, Kocyba Karolina, Myszor Katarzyna, Nawara Marta, Ogórek Elżbieta, Olszak Przemysław, Plewniak Joanna, Pogan Monika, Polak Karolina, Polak Martyna, Sadowska Ewelina, Starczewska Marta, Bierońska Ewa, Chmiest Joanna, Drzewiecka Ilona, Głód Monika, Kaliszewska Karolina, Kocjan Anna, Kolczyk Aleksandra, Konarski Maciej, Leśniak Agnieszka, Nawara Radosław, Pańkowska Monika, Samul Daria, Szewczyk Joanna, Ścigaj Adriana, Witas Katarzyna, Wolny Marta

 

klasa 4c

wych. mgr Katarzyna Stochel/mgr Iwona Starzycka
profil: ogólny z poszerzonym językiem angielskim

Bierut Małgorzata, Bojarski Mateusz, Broniś Inga, Czeladzka Marta, Gieszczyk Karina, Habera Ewa, Januszek Magdalena, Juda Elżbieta, Migaza Agnieszka, Mróz Justyna, Podraza Blanka, Polit Ewelina, Posełek Tomasz, Prowancka Agata, Przeniosło Paulina, Ratyńska Dagmara, Sobczak Monika, Świerczek Patryk, Włodarz Anna, Adamczyk Elżbieta, Chłosta Justyna, Dąbrowska Aleksandra, Galicka Malgorzata, Gądek Joanna, Grzegorczyk Agnieszka, Grzanka Szczepan, Januszek Ilona, Krawiec Monika, Niedziela Ewa, Olkowicz Edyta, Pacia Bernadetta, Pietrasik Marta, Szczurek Magdalena, Sztafińsk Kinga, Zawada Jolanta, Dąbrowska Anna

 

klasa 4d

wych. mgr Irena Kundera
profil: ogólny z poszerzonym językiem niemieckim

Barczyk Anita, Barczyk Ewelina, Kania Sylwia, Kozioł Joanna, Krzykawska Joanna, Leśniak Martyna, Łabuz Anna, Łaksa Magdalena, Piątek Anna, Pryga Izabela, Samul Joanna, Siedlarska Olga, Skręt Justyna, Swoboda Katarzyna, Tomsia Iwona, Tomsia Katarzyna, Tylec Małgorzata, Barczyk Barbara, Betlejewska Beata, Chaberko Magdalena, Curyło Paweł, Czarnota Paweł, Dąbrowska Eliza, Durłak Ewa, Marzęcki Radosław, Misztal Melania, Orlicka Urszula, Pasich Tatiana, Sikorska Klaudia, Szymczak Ewa, Tyrka Mariola, Wolska Anna, Wójcikowska Magdalena

 

klasa 4e

wych. mgr Agnieszka Konieczna
profil ogólny

Baczewska Magdalena, Dąbek Krzysztof, Dróżdż Anna, Filo Przemysław, Gęgotek Magdalena, Glińska Anna, Jachymek Paweł, Konopka Izabela, Krassowska Justyna, Kafel Iwona, Kubik Agnieszka, Sawa Tomasz, Słaboń Elżbieta, Sygulska Magdalena, Toboła Edyta, Wolańska Anna, Wolska Marta, Ambrozik Aneta, Czapla Ewa, Filus Joanna, Grzanka Marta, Kaczyńska Karolina, Kocjan Joanna, Kula Katarzyna, Łukaszek Agnieszka, Michalska Małgorzata, Pyk Ewelina, Rogó?ź Jowita, Skotniczna Barbara, Żynek Ewelina, Śliwka Dorota

 

klasa 4f

wych. mgr Małgorzata Stychno
profil: matematyczno – fizyczny z poszerzoną informatyką

Banasik Magdalena, Barczyk Anna, Bręklewicz Ewelina, Gałka Joanna, Godyń Karol, Jucha Kacper, Kika Rafał, Kozioł Michał, Krzywicki Kamil, Kulawik Kamil, Kuźniar Magdalena, Liber Wojciech, Libront Łukasz, Łogiewka Marcin, Mazurek Katarzyna, Nowak Karolina, Olesiński Grzegorz, Raczek Adam, Ślęzak Krzysztof, Wypych Alicja, Żurek Eweliana, Chmiest Edyta, Cygankiewicz Łukasz, Dąbrowski Mateusz, Izdebski Przemysław, Karkosz Kamil, Kruszenko Mateusz, Kupis Barbara, Majcherkiewicz Barbara, Piątek Robert, Sieradzka Kornelia, Wiencek Dominika, Nowak Magdalena

 

klasa 4g

wych. mgr Wojciech Sowiński
profil: ogólny

Bieda Agniesza, Ćwik Paweł, Duch Justyna, Juszczak Małgorzata, Konwicka Olga, Krawiec Magdalena, Kurek Anna, Migdał Agnieszka, Mossór Karolina, Muzyk Aneta, Niewiara Anna, Noga Angelika, Piekoszewska Malwina, Seweryn Adrian, Sołtysik Katarzyna, Szlachta Edyta, Żurek Justyna, Żurek Piotr, Banasik Katarzyna, Baranek Katarzyna, Barczyk Anna, Bargieł Tomasz, Boroń Małgorzata, Bratek Marlena, Bulińska Aneta, Dębska Marzena, Gamrot Sebastian, Latos Zuzanna, Ogonek Karolina, Piętka Agnieszka, Rówińska Ilona, Szot Łukasz, Wójcikowski Piotr, Zębik Łukasz, Żurek Żaneta, Zagalak Michał