?

IV Liceum ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2001

Listopad 7th, 2012

KL. IV A wych. mgr Joanna Pokusa
profil ogólny

Boroń Agnieszka, Bemke Magdalena, Bieda Anna, Bierlet Marcin, Blecharczyk Łukasz, Bożek Magdalena, Gawron Ewa, Gruszecka Izabela, Hosiawa Agnieszka, Hrynkiewicz Radosław, Jarosz Anna, Jedynak Agnieszka, Józefiak Maciej, Kocjan Agnieszka, Kocjan Agnieszka, Konieczny Agnieszka, Krawczyk Agnieszka, Krzemień Iwona, Kula Małgorzata, Łozińska Dorota, Majcher Jan, Mędrek Patrycja, Norman Joanna, Olewińska Justyna, Owieczka Katarzyna, Piątek Justyna, Piechowska Anna, Polan Bożena, Ratoń Anna, Ślusarczyk Ewelina, Wąchała Marcin, Wróbel Joanna, Zub Ewa

KL. IV B wych. mgr Małgorzata Micorek
profil humanistyczny

Adamek Anna, Barczyk Ewelina, Buczyńska Agnieszka, Dziubdziela Anna, Furmanek Kinga, Głowacka Dominika, Gonera Tomasz, Jóźwiak Marlena, Kołkowski Łukasz, Kołodziej Sławomir, Kotyk Małgorzata, Krawczyk Anna, Krawczyk Monika, Kucyper Piotr, Kulawik Magdalena, Maliszewska Katarzyna, Mędrek Łukasz, Mól Anna, Nidzińska Agnieszka, Pasich Urszula, Rosikoń Aldona, Rudzińska Justyna, Sajdak Katarzyna, Skowrońska Karolina, Soluk Anna, Supska Jadwiga, Śliwka Daria, Trzcionkowska Renata,Wolska Agata

KL. IV C wych. dr Michalina Gajowiec
profil ogólny z poszerzonym programem z języka angielskiego

Choińska Katarzyna, Czerwiec Joanna, Ćmiel Karolina, Galicka Katarzyna, Gamrot Anna, Głąb Beata, Głowicki Marcin, Jagiełło Anna, Januszek Kinga, Jucha Łukasz, Kaszuba Tomasz, Kieres Bartłomiej, Klasik Przemysław, Kołodyński Kamil, Korpus Katarzyna, Kulig Wojciech, Langier Paweł, Łydka Michał, Marczewska Ewa, Micuła Ewa, Mól Justyna, Noga Monika, Orlińska Karolina, Pacia Jacek, Pawlak Marta, Płowiec Anna, Pomierna Magdalena, Rembelska Magdalena, Serafin Tomasz, Szymonek Aleksandra, Talaga Wojciech, Trzaska Paulina, Wieczorek Dominika, Żarów Urszula

KL. IV D wych. mgr Piotr Grojec
profil ogólny z poszerzonym programem z języka angielskiego

Banasik Anna, Chmurak Ewelina, Cieślik Aleksandra, Cioch Marta, Gajda Aleksandra, Giżewska Dorota, Gliwiński Tomasz, Grzywnowicz Anita, Hofler Marta, Izdebska Marta, Kluczewska Iwona, Kluczewski Szymon, Koryczan Karolina, Kuraś Teresa, Mitka Rafał, Nowak Magdalena, Nowak Maria, Olech Benedykt, Oziębłowska Angelika, Paciej Anna, Piecek Monika, Piętka Adrian, Rogal Piotr, Siedziuk Kinga, Sławiec Ewelina, Swędzioł Michał, Szotek Kamila, Ścisłowski Jakub, Tukaj Anna, Woźniak Przemysław, Wójtowicz Izabela, Ziebro Anita, Zub Rafał

KL. IV E wych. mgr Anna Kula
profil ogólny

Barczyk Monika, Błasikiewicz Wioletta, Brzezoń Magdalena, Budny Dominika, Cebo Agnieszka, Cebo Paulina, Chojnacka Joanna, Cieślik Elżbieta, Czyż Magdalena, Duda Agnieszka, Goraj Małgorzata, Knapczyk Katarzyna, Kopeć Magdalena, Krassowska Marta, Krawczyk Anna, Pacia Karol, Paczek Grzegorz, Piętka Weronika, Poczęsny Przemysław, Puch Iwona, Skrzynecka Magda, Smentek Joanna, Sośnierz Marta, Sowula Klaudia, Styś Anna, Szczepara Mariola, Zacłona Edyta, Zębiak Monika, Zięba Anna

KL. IV F wych. mgr Wanda Cieślik
profil matematyczno-fizyczny z poszerzonym programem z informatyki

Adamczyk Małgorzata, Antoniak Agnieszka, Cygankiewicz Barbara, Ćmiel Mateusz, Dąbrowska Joanna, Garlacz Maja, Gieca Anna, Gieszczyk Monika, Grzanka Leszek, Kaczmarzyk Paweł, Kamionka Aleksandra, Knap Łukasz, Kocjan Jacek, Kotarski Michał, Krzystanek Inga, Kubański Sergiusz, Kur Dawid, Lorenc Tomasz, Majcherkiewicz Anna, Mosznienko Jakub, Nocoń Milena, Orczyk Marcin, Pardela Marcin, Piasny Radosław, Pielka Marta, Poczęsny Łukasz, Pomierny Marcin, Rachwał Agnieszka, Rokiel Tomasz, Starosta Tomasz, Szymczyk Zbigniew