?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2011

7 listopada, 2012

Klasa 3a

wychowawca: mgr Anna Serafin/mgr Wanda Cieślik
Anna Baldy, Joanna Cockiewicz, Beata Gajecka, Paulina Guzek, Aleksandra Hat, Monika Kafel, Przemysław Kita, Katarzyna Król, Aleksandra Kulig, Bartłomiej Kuśmierczyk, Jagoda Łaskawiec, Marcel Mańka, Karolina Mystek, Sylwia Nesteruk, Justyna Rzońca, Natalia Sieklicka, Agnieszka Szyja, Laura Banasik, Gabriela Cebo, Patrycja Cieślik, Magdalena Gacek, Magdalena Gąsiorek, Paula Glanc, Marcin Glanowski, Justyna Kajda, Katarzyna Kłodowska, Jakub Kruszenko, Radosław Łaskawiec, Klaudia Masiarz, Paula Materka, Michalski Łukasz, Monika Mosurek, Dominika Posełek, Paulina Tekieli, Alicja Wnuk, Wyrzychowska Marta.

Klasa 3b

wychowawca; mgr Agata Majta
Paulina Barańska, Marta Borecka, Andrzej Bosak, Izabela Bryzik, Katarzyna Brzezińska, Aleksandra Chaberka, Aleksandra Cierocka, Sylwia Duda, Michał Eromin, Bartłomiej Gajos, Weronika Gamrat, Iga Gręda, Katarzyna Izdebska, Roksana Jasek, Magdalena Klich, Sandra Kocjan, Marcin Kowalczyk, Aleksandra Kur, Patrycja Machnik, Kinga Marchwiarz, Małgorzata Marszałek, Justyna Pandel, Justyna Papaj, Olga Pasich, Paulina Piechota, Joanna Roterman, Angela Rusek, Gabriela Strojna, Sylwia Tomsia, Igor Wesołowski, Kamila Węglarz, Aurelia Woszczek.

Klasa 3c

wychowawca: mgr Joanna Majcher/mgr Katarzyna Stochel
Piotr Błachut, Anita Błasikiewicz, Łukasz Czeladzki, Maria Dąbek, Krzysztof Domagała, Kinga Filo, Aneta Gawąd, Mateusz Gawron, Michał Gomułka, Krzysztof Kocjan, Patryk Kot, Kamil Kuna, Maciej Leś, Michał Oruba, Monika Stawowy, Olga Szatan, Justyna Zaremba, Paulina Dzierżyńska, Grzegorz Gil, Michał Grzanka, Robert Grzanka, Mateusz Kaczmarski, Anna Kardynał, Grzegorz Karoń, Monika Kowalska, Marta Kulawik, Paulina Łydka, Damian Piputa, Marcin Rogóż, Paweł Smuga, Alexander Zub, Michał Szlachta.

Klasa 3d

wychowawca: mgr Anna Żuber
Sylwia Bigaj, Małgorzata Brudniak, Tomasz Bryzik, Joanna Byczek, Weronika Chmiest, Paulina Cichmińska, Kinga Filipowicz, Szymon Gęgotek, Wioleta Glanowska, Anna Grzanka, Joanna Karlińska, Karina Kiwior, Joanna Piecek, Aleksandra Ślusarczyk, Paulina Trepka, Magdalena Woszczek, Agnieszka Barczyk, Bartłomiej Cupiał, Magdalena Dubaj, Róża Grzegorczyk, Aneta Janas, Wojciech Kasprzyk, Alicja Klich, Mateusz Komperda, Magda Korabiowska, Aleksandra Krzywda, Karolina Kubik, Michał Michniewski, Bartosz Pandel, Natalia Perek, Bożena Stach, Klaudia Wasilewska, Paweł Zieliński, Dominika Gałka.

Klasa 3e

wychowawca: mgr Anna Bień
Maciej Barczyk, Mateusz Basiński, Ewa Borowska, Wojciech Cichy, Bartosz Czart, Iwona Gałka, Justyna Gądek, Adriana Gręda, Anna Kafel, Magdalena Kalarus, Paulina Kocjan, Tomasz Nowojewski, Aleksander Stach, Roksana Szreniawa, Anna Tusiewicz, Krzysztof Wdowik, Weronika Woszczek, Ewelina Babiuch, Bartosz Baran, Agata Barczyk, Bożena Brodowska, Natalia Dziuba, Robert Dziura, Olga Filuś, Olga Fornalska, Gabriela Górka, Marlena Grzanka, Maciej Gut, Wojciech Gut, Katarzyna Krawiec, Jędrzej Michalik, Janusz Piasny, Rafał Rupka, Alicja Słaby, Karolina Włosek, Magdalena Zub.

Klasa 3f

wychowawca: mgr Tomasz Bocianowski
Barłomiej Balsamski, Klaudia Biela, Maciej Chochół, Aleksandra Czopek, Tomasz Ćwik, Ewa Dąbrowska, Anna Jurkiewicz, Łukasz Juszczak, Arkadiusz Malina, Monika Mazgaj, Klaudia Mosór, Bartosz Nawrot, Bartłomiej Nowak, Mateusz Pacan, Dominik Rogal, Magdalena Zacłona, Żołądkiewicz Mataeusz, Żuławiński Adrian, Sebastian Czarnota, Maciej Girek, Wojciech Grojec, Paulina Kantor, Adrian Kasprzyk, Konrad Kluczewski, Michał Koch, Ewelina Kocjan, Anna Kowalska, Patryk Krężel, Maciej Muchajer, Alicja Nowak, Piotr Rembelski, Rafał Słuszniak, Dawid Stychno, Piotr Swoboda, Mateusz Szafarczyk.