?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2020

12 maja, 2020

Klasa 3a

Wychowawca: mgr Katarzyna Stochel

Banach Oskar, Baran Mateusz, Chajduła Szymon, Duda Natalia, Duda Wiktoria, Glanowski Jakub, Gołąb Weronika, Gołpyś Filip, Janosik Daniel, Juras Dawid, Kluczewska Klaudia, Kłapcińska Gabriela, Kocjan Joanna, Kwaśniewska Natalia, Łabuz Daniel, Moniowska Wiktoria, Odrobina Patrycja, Olesińska Izabela, Oliwa Dominik, Opala Paweł, Pabisek Bartłomiej, Pacia Rafał, Pieczyrak Wiktoria, Sarota Olga, Seweryś Karolina, Skotniczna Patrycja, Spyra Dominika, Staszkiewicz Dominika, Szatan Patryk, Szyniec Magdalena, Wentrys Weronika, Wiekiera Jakub,  Żak Konrad, Żiżka Gabriela.

Klasa 3b

Wychowawca: mgr Marcin Bujas/ mgr Anna Olejniczak-Irla

Bieniek Aleksandra, Brudnicka Wiktoria, Bryzik Julia, Chariton Weronika, Głowacka Patrycja, Gwizdała Anna, Kalarus Julia, Kępka Rozalia, Kita Karolina, Kocjan Aleksandra, Kotomska Angelika, Kozieł Emilia, Krymula Patrycja, Kulawik Emilia, Kulman Jakub, Kułakowska Jana, Leisner Julia, Majka Kinga, Michalik Olga, Minor Aleksandra, Orlińska Ewa, Popiel Barbara, Pyż Aleksandra, Radowiecka Angelika, Sadowska Martyna, Sioła Przemysław, Stochel Oliwia, Straszak Klaudia, Węglarz Agata, Węglarz Zofia, Wojcieszek Julia, Żaba Oliwia.

Klasa 3c

Wychowawca: mgr Beata Tomsia

Adamczyk Adriana, Adamek Weronika, Bałazy Wiktoria, Barwińska Weronika, Ćwik Anna, Dobromilska Wiktoria. Drózdż Karolina, Gamrat Mariusz, Izdebska Patrycja, Kaganiec Dominika, Kocjan Wiktoria, Kowalska Kinga, Krawiec Alicja, Kubański Jan, Kuś Martyna, Latko Paulina, Makowska Anna, Matejkiewicz Zofia, Mędrek Natalia, Milanowski Hubert, Pandel Natalia, Piłka Mikołaj, Piszczek Julia, Polak Ignacy, Redel Angelika, Rogal Filip, Rogóż Julia, Rozmus Paulina, Samul Anna, Siedlarska Paulina, Stasiurka Agata, Szeląg Eryk, Świda Jan, Zalewski Jan, Zięba Jakub.

Klasa 3d

Wychowawca: mgr Tomasz Bocianowski

Arażnik Agnieszka, Banasik Justyna, Barczyk Aleksandra, Białaś Wiktoria, Bieg Filip, Borkiewicz Julia, Bromblik Weronika, Dąbrowska Wiktoria, Drak Klaudia, Frączek Karolina, Garus Dawid, Kisiecka Ewa, Kluza Natalia, Kołodziejczyk Karol, Kudzia Jagoda, Kulik Jakub, Łaskawiec Wiktor, Mączka Marlena, Mendak Natalia, Mirek Jakub, Mirek Natalia, Orkisz Angelika, Przetakowska Julia, Sikorska Oliwia, Skotniczna Klaudia, Sojka Melania, Solecki Jakub, Szarszewska Maria, Walnik Kacper, Warwas Natalia, Włoch Miłosz, Zębik Karolina, Żarow Wiktoria.

Klasa 3e

Wychowawca: mgr Aneta Radwańska

Baranik Karolina, Barczyk Magdalena, Błaut Ewa, Bonecka Aleksandra, Cebula Alicja, Czarnota Olga, Drygała Wiktoria, Dziechciewicz Julia, Grzegorczyk Weronika, Grzeszczyk Daria, Habryn Filip, Iwan Wiktoria, Kluczyńska Ola, Knap Zuzanna, Koryczan Weronika, Krawiec Weronika, Łabędź Justyna, Miernik Tobiasz, Płowiec Michał, Skotniczna Paulina, Spyra Patrycja, Stanecka Sandra, Staniszewski Marcel, Szatan Magdalena, Tabor Wiktoria, Trólka Ola, Wolski Kacper, Wójcikowska Maria, Żmudka Jakub.