?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Sukcesy

Styczeń 2nd, 2013

Olimpiada Astronomiczna

2015/2016
Mateusz Ambrożkiewicz (3c) – finalista etapu centralnego
, mgr Katarzyna Stochel

Olimpiada Biologiczna

2012/2013
Szymon Bień (3e) – finalista etapu centralnego
o, mgr Beata Czeladzka

2011/2012
Maciej Kocjan (2e) – finalista etapu okręgowego, mgr Beata Czeladzka
Szymon Bień (2e) – finalista etapu okręgowego, mgr Beata Czeladzka
Maria Maj (3f) – finalista etapu okręgowego, mgr Anna Żuber
Filip Terlecki (3e) – finalista etapu okręgowego, mgr Anna Żuber
Michał Kądziołka (3e) – finalista etapu okręgowego, mgr Anna Żuber

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

2011/2012
Agnieszka Kyzioł (2e) – finalistka etapu okręgowego, mgr Beata Czeladzka

2010/2011
Bartosz Baran (3e) – finalista etapu centralnego
, mgr Beata Czeladzka

2009/2010
Bartosz Baran (3e) – finalista etapu centralnego
, mgr Beata Czeladzka

2008/2009
Maciej Krężel (2a) – finalista etapu centralnego,
 mgr Beata Czeladzka

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

2012/2013
Mateusz Jędrocha (3f) – finalista etapu centralnego
, mgr Elżbieta Gurgul

Olimpiada Filozoficzna

2011/2012
Honorata Formella (1b) – finalistka etapu okręgowego, mgr Barbara Krawczyk

2008/2009
Adrian Śmiałek (3b) – finalista etapu centralnego
, mgr Barbara Krawczyk

Olimpiada Historyczna

2014/2015
Małgorzata Kulanty (2a) – finalistka etapu wojewódzkiego, mgr Janusz Popiołek
Radosław Mól (3a) – finalista etapu wojewódzkiego, mgr Janusz Popiołek

2013/2014
Konrad Kulig (2a) – finalista etapu centralnego
, mgr Janusz Popiołek

2012/2013
Dominik Bień (3a) – finalista etapu centralnego,
 mgr Janusz Popiołek
Łukasz Karoń (3a) – finalista etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek

2011/2012
Dariusz Roś (2a) – laureat etapu wojewódzkiego, mgr Janusz Popiołek
Dagmara Bobak (2a) – finalistka etapu wojewódzkiego, mgr Janusz Popiołek
Łukasz Karoń (2a) – finalista etapu wojewódzkiego, mgr Janusz Popiołek
Karolina Gajowiec (2a) – finalista etapu wojewódzkiego, mgr Janusz Popiołek

Olimpiada Języka Niemieckiego

2011/2012
Karolina Gajowiec (3a) – finalistka etapu centralnego,
 mgr Elżbieta Gądek

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
2017/2018
Dominik Grabowski(3a)
finalistka etapu centralnego, mgr Barbara Krawczyk

2016/2017
Monika Kula (3a)
finalista etapu centralnego, mgr Barbara Krawczyk

2014/2015
Aleksandra Dziubdziela (3a) – finalistka etapu centralnego
, mgr Barbara Krawczyk
Radosław Mól (3a) – finalista etapu centralnego, mgr Barbara Krawczyk
Milena Ochenduszko (3d) – finalistka etapu centralnego, mgr Wanda Cieślik

2013/2014
Aleksandra Dziubdziela (2a) – finalistka etapu centralnego
, mgr Barbara Krawczyk

2011/2012
Ernestyna Niemiec (2a) – finalistka etapu centralnego
, mgr Barbara Krawczyk

2010/2011
Iga Gręda (3b) – finalistka etapu centralnego,
 mgr Agata Majta

2008/2009
Anna Sierka (3a) – laureatka etapu centralnego
, mgr Agata Majta
Paulina Kocjan (2e) – finalistka etapu centralnego, mgr Joanna Łakomiec

2006/2007
Katarzyna Domagała (3b) – finalistka etapu centralnego
, mgr Barbara Krawczyk

OLIMPIADA „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego 1887-1922”

2013/2014
Konrad Kulig (2a) – laureat I miejsca
, mgr Michał Masłowski

2012/2013
Konrad Kulig (1a) – laureat etapu centralnego
, mgr Michał Masłowski

OLIMPIADA „Losy Polaków na Wschodzie po 17 IX 1939 r.”

2010/2011
Karolina Gajowiec (1a) – laureatka etapu centralnego
, mgr Janusz Popiołek
Bartosz Gajos (3b) – laureat etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Dagmara Bobak (1a) – finalistka etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Anna Malinowska (1a) – finalistka etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Justyna Rzońca (3a) – finalistka etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek

2009/2010
Karolina Mystek (2a) – laureatka etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Mateusz Szlęzak (3a) – laureat etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Mateusz Witek (3a) – laureat etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Bartosz Gajos (2b) – finalista etapu centralnego, mgr Aneta Radwańska

2008/2009
Anna Sierka (3a) – laureatka etapu centralnego, 
mgr Janusz Popiołek
Mateusz Szlęzak (2a) – finalista etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Szczepan Hrabia (3d) – finalista etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Katarzyna Sadowska (3d) – finalistka etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Magdalena Borowiecka (3d) – finalistka etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek

Olimpiada Mediewistyczna

2014/2015
Małgorzata Ćwik (2a) – uczestnik etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Nadia Majda (2a) – uczestnik etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek

2013/2014
Piotr Gorynowicz (3a) – uczestnik etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Gabriela Świda (2b) – uczestnik etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek

2012/2013
Dariusz Roś (2b) – finalista etapu centralnego
, mgr Janusz Popiołek

2011/2012
Łukasz Karoń (2a) – uczestnik etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek
Dariusz Roś (2b) – uczestnik etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek

Olimpiada Teologii Katolickiej

2017/2018
Wiktoria Pieczyrak (1a) – finalistka etapu centralnego
, mgr Małgorzata Bryzik

2016/2017
Patryk Chmura (2a) – finalista etapu centralnego
, mgr Małgorzata Bryzik

2015/2016
Nadia Majda (3a) – finalistka etapu centralnego
, mgr Małgorzata Bryzik

2011/2012
Karolina Gajowiec (2a) – finalistka etapu centralnego
, mgr Małgorzata Bryzik

2009/2010
Mateusz Witek (3a) – finalista etapu centralnego
, mgr Małgorzata Bryzik
Mateusz Wróbel (3a) – finalista etapu centralnego, mgr Małgorzata Bryzik

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

2014/2015
Konrad Kulig (3a) – finalista etapu wojewódzkiego, mgr Karol Szotek
Piotr Bałazy (2a) – finalista etapu wojewódzkiego, mgr Karol Szotek

2013/2014
Anna Pieczyrak-Pisulińska (3f) – finalistka etapu centralnego
, mgr Karol Szotek

2012/2013
Dominik Bień (3a) – laureat etapu centralnego,
 mgr Karol Szotek

2011/2012
Dominik Bień (2a) – finalista etapu centralnego
, mgr Karol Szotek
Karolina Wiśniowska (3a) – uczestniczka etapu centralnego, mgr Karol Szotek

2008/2009
Eliasz Warchał (3a) – finalista etapu centralnego, mgr Karol Szotek

2005/2006
Michał Zięba (3g) – finalista etapu centralnego
, mgr Karol Szotek

2001/2002
Maciej Konarski (3b) – finalista etapu centralnego
, mgr Karol Szotek

Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka

2012/2013
Dominik Bień (3a) – laureat etapu centralnego
, mgr Karol Szotek

2011/2012
Bartosz Wiśniewski (3a) – finalista etapu centralnego
, mgr Karol Szotek
Dominika Świeboda (2a) – uczestniczka etapu centralnego, mgr Karol Szotek

Olimpiada wiedzy o filmie i komunikacji społecznej
2017/2018
Patrycja Mermel (2f) – finalistka etapu centralnego
, mgr Wanda Cieślik, mgr Małgorzata Krzemień

Olimpiada Wiedzy Technicznej

2012/2013
Tomasz Dłubis (3f) – finalista etapu centralnego
, mgr Katarzyna Stochel

2011/2012
Tomasz Dłubis (2f) – uczestnik II etapu, mgr Katarzyna Stochel

Ogólnopolska Olimpiada „O diamentowy indeks AGH”

2012/2013
Tomasz Dłubis (3f) – laureat III stopnia etapu centralnego (fizyka)
, mgr Katarzyna Stochel

2011/2012
Ewelina Filo (3c) – laureatka III stopnia etapu centralnego (matematyka)
, mgr Renata Zięba-Henzolt

2010/2011
Maria Dąbek (3c) – laureatka I stopnia etapu centralnego (geografia)
, mgr Anna Kula

Ogólnopolski konkurs „Fizyka a ekologia”

2014/2015
Aleksandra Powaga (3f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Jagoda Bielat (3f) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Karina Mazurkiewicz(3f) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel

2013/2014
Kamila Piętka (2f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Kamila Czerniak (2f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Karina Mazurkiewicz (2f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel

2012/2013
Paulina Lasota (2e) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Wiktoria Muchajer (2e) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel

2011/2012
Honorata Formella (1b) – laureatka centralnego, mgr R.Marzec, mgr B.Czeladzka
Michał Jantas (3f) – laureat etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Michał Rogóż (3f) – laureat etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Karolina Tarnówka (2f) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Anna Gil (2f) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Anna Wojtala (2f) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel

2010/2011
Martyna Kłapcińska (2f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Karolina Habryń (2f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Magdalena Zacłona (3f) – laureatka etapu centralnego, mgr R.Marzec, mgr A.Kula
Alicja Nowak (3f) -finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Michał Rogóż (2f) – finalista etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Filip Kwinta (2f) – finalista etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Natalia Musiał (2f) – finalistka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel

2009/2010
Janusz Piasny (2e) – laureat etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Maciej Barczyk (2e) – laureat etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel

2008/2009
Alicja Nowak (1f) – finalistka etapu centralnego, mgr Renata Marzec
Agnieszka Kopeć (2e) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Justyna Biernacka (3f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Edyta Mędrek (3f) – laureatka etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel
Bartosz Baran (1e) – finalista etapu centralnego, mgr Katarzyna Stochel

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „PRL krajem stanu wyjątkowego”

2011/2012
Karolina Gajowiec (2a) – laureatka II miejsca (etap centralny), mgr Janusz Popiołek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Historia i kultura Żydów”

2011/2012
Anna Malinowska (2a) – wyróżnienie – etap centralny, mgr Janusz Popiołek
Sebastian Gorgoń (2b) – wyróżnienie – etap centralny, mgr Janusz Popiołek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „W kalejdoskopie pamięci – Polska i Polacy w latach 1939-1989. W kraju czy poza krajem? Dylematy Polaków”

2011/2012
Bartosz Wiśniewski (3a) – III miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski
Karolina Gajowiec (3a) – V miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MARYNISTYCZNY „Polska Marynarka Wojenna a historia wybrzeża polskiego”

2016/2017
Radosław Wadowski (2d) – IV miejsce – etap centralny, mgr Katarzyna Polak
Marta Zub (2b) – IV miejsce – etap centralny, mgr Katarzyna Polak

2014/2015
Natalia Szczepanek (2c) – VI miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski
Kamil Grzebień (2c) – VI miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski

2013/2014
Kamil Grzebień (1c) – V miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski

2011/2012
Tymoteusz Hagno (3c) – IV miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski
Wioletta Bac (1c) – IV miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski

2010/2011
Aneta Gawąd (3c) – III m. – etap centralny zesp., mgr Michał Masłowski
Maciej Kocjan (1e) – III m. – etap centralny zesp., mgr Michał Masłowski
Maciej Kocjan (1e) – II m. – etap centralny ind., mgr Michał Masłowski

KONKURS „Losy Polaków na Syberii”

2011/2012
Dagrama Bobak (2a) – laureatka I miejsca, mgr Michał Masłowski
Iwetta Tyńska (1a) – laureatka I miejsca, mgr Janusz Popiołek
Anna Malinowska (2a) – finalistka, mgr Michał Masłowski
Honorata Formella (1b) – finalistka, mgr Michał Masłowski
Katarzyna Śliwka (2a) – finalistka, mgr Michał Masłowski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Polska w NATO”

2011/2012
Dominik Bień (2a) – uczestnik etapu centralnego, mgr Karol Szotek

  Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

2012/2013
Tomasz Dłubis (3f) – tytuł „TAON”, mgr Katarzyna Stochel
Marcin Smentek (3e) – tytuł „TAON”, mgr Renata Marzec

2010/2011
Mateusz Przybyła (2f) – tytuł „TAON”, mgr Katarzyna Stochel

2009/2010
Jakub Grzebinoga (1f) – tytuł „KAON”, mgr Katarzyna Stochel
Mateusz Brzychcy (1f) – tytuł „TAON mgr Katarzyna Stochel
Piotr Stochel (3f) – tytuł „TAON”, mgr Renata Marzec
Nikodem Smalera (3f) – tytuł „TAON”, mgr Renata Marzec
Mateusz Madej – tytuł „TAON”, mgr Renata Marzec
Mateusz Skalski – tytuł „TAON”, mgr Renata Marzec
Mateusz Opiłka – tytuł „TAON”, mgr Renata Marzec

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „Kangur matematyczny”

2014/2015
Wojciech Kula (3b) – wyróżnienie, mgr Renata Zięba-Henzolt

2012/2013
Tomasz Dłubis (3f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

2011/2012
Agnieszka Kafel (2d) – wyróżnienie, mgr Agnieszka Konieczna

2010/2011
Tomasz Dłubis (1f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

2009/2010
Dawid Przybyła (1f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Mateusz Opiłka (3f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Mateusz Madej (3f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Tomasz Kiełtyka (3f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Nikodem Smalera (3f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Dawid Szafarczyk (3f) – wyróżnienie, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Alfik matematyczny”

2012/2013
Tomasz Dłubis (3f) – wynik bardzo dobry, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

2011/2012
Tomasz Dłubis (2f) – wynik bardzo dobry, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Ewelina Filo (3c) – wynik bardzo dobry, mgr Renata Zięba-Henzolt
Artur Gęgotek (2c) – wynik dobry, mgr Angieszka Konieczna
Joanna Skóra (2c) – wynik dobry, mgr Agnieszka Konieczna

2010/2011
Paulina Łydka (3c) – wynik bardzo dobry, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

2010/2011
Paulina Łydka (2c) – wynik dobry, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Mateusz Opiłka (3f) – wynik bardzo dobry, mgr Jolanta Kiełkoeicz-Rosa

Międzynarodowy  Konkurs Matematyczny „Pangea”

2013/2014
Mateusz Ambrożkiewicz (1c) – finalista, mgr Agnieszka Konieczna
Paweł Szeląg (2c) – finalista, mgr Agnieszka Konieczna
Maciej Mirek (2c) – finalista, mgr Agnieszka Konieczna
Kamil Molęda (3f) – finalista, mgr Agnieszka Konieczna

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Zobaczyć matematykę”

2012/2013
Maciej Ziółko (3f) – laureat I miejsca, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

2011/2012
Maciej Ziółko (2f) – laureat I miejsca, mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach

2012/2013
Konrad Kulig (1a) – finalista etapu centralnego, mgr Janusz Popiołek

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o św. siostrze Faustynie

2016/2017
Karolina Rogóż (2a) – finalistka etapu centralnego, mgr Małgorzata Bryzik

Małopolski konkurs na recenzję teatralną

2011/2012
Kinga Matusiak (2b) – II miejsce, mgr Agata Majta

2010/2011
Agnieszka Szyja (2d) – III miejsce

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego
„Rytmy nieskończoności”

2014/2015
Aleksandra Dziubdziela (3a) – laureatka, mgr Barbara Krawczyk
Dagmara Nazifi (3b) – laureatka, mgr Joanna Łakomiec

2013/2014
Dagmara Nazifi (2b) – II miejsce – Nagroda Specjalna, mgr Joanna Łakomiec

Ogólnopolski Turniej Jednego Wiersza „O Laur Plateranki”

2014/2015
Dagmara Nazifi (3b) – laureatka, mgr Joanna Łakomiec

Diecezjalny konkurs literacko fotograficzny

2011/2012
Honorata Formella (1b) – II miejsce, mgr Małgorzata Bryzik
Paulina Bryzik (2b) – II miejsce, mgr Małgorzata Bryzik

Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

2016/2017
Adrian Suski (2a), mgr Karol Szotek
Sebastian Piasta (2a), mgr Karol Szotek

2015/2016
Aleksandra Pałka (3a), mgr Karol Szotek
Kamila Amrozy (2c), mgr Karol Szotek

2013/2014
Konrad Kulig (2a), mgr Karol Szotek
Mateusz Radomski (2a), mgr Karol Szotek

2012/2013
Olga Skrzyniarz (1a), mgr Karol Szotek
Aleksandra Dziubdziela (1a), mgr Karol Szotek

2011/2012
Anna Malinowska (2a), mgr Karol Szotek
Wioletta Spolankiewicz (2a), mgr Karol Szotek

2010/2011
Katarzyna Śliwka (1a), mgr Karol Szotek
Dominika Świeboda (1a), mgr Karol Szotek

2009/2010
Joanna Cockiewicz (2a), mgr Karol Szotek

Mistrzostwa pierwszej pomocy PCK

2013/2014
Alicja Żyła (2f)
Kamila Piętka (2f)
Aleksandra Kaczmarska (2c)
Zauzanna Kamionka (2b)
Dawid Piotrowski (1e)

II miejsce – etap okręgowy, mgr Michał Masłowski

2011/2012
Filip Kwinta (3f)
Paulina Haberka (3d)
Ewelina Gąsior (2e)
Kinga Grzywa (2b)
Tomasz Dłubis (2f)

X miejsce – etap centralny, mgr Michał Masłowski