?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2013

22 września, 2013

Klasa 3a

wychowawca: mgr Barbara Krawczyk
Bień Dominik, Ćwiertnia Magda, Gajowiec Karolina, Grzanka Marta, Janosik Paulina, Kameczura Justyna, Karoń Łukasz, Kurowski Konrad, Kuś Adrian, Nocoń Aleksandra, Olesiak Julia, Pietrzyk Jesica, Roś Dariusz, Spolankiewicz Wioleta, Śliwka Katarzyna, Świeboda Dominika, Wójcicka Klaudia, Wroński Dawid, Bigaj Agnieszka, Bobak Dagmara, Chojowska Olga, Głąbiński Bartłomiej, Grzanka Karolina, Haberka Aleksandra, Kalarus Karolina, Kluza Szymon, Kulig Katarzyna, Łabuz Dastin, Malinowska Anna, Maślisz Andrzej, Niemiec Ernestyna, Parcz Maria, Stanek Joanna, Walaszczyk Joanna, Zięba Natalia.

Klasa 3b

wychowawca: mgr Janusz Popiołek
Broda Aleksandra, Czarnul Ewa, Czepiela Dawid, Dziadosz Patrycja, Kaszuba Joanna, Kroyan Arpenik, Lekston Aleksandra, Nowak Anna, Ogonek Karolina, Osiewacz Jakub, Piechota Aneta, Piłka Karol, Pyska Kala, Smętek Matylda, Świergoła Justyna, Woźniczko Marta, Bryzik Paulina, Dudek Magdalena, Dziubdziela Gabriela, Gajdziszewska Anna, Gorgoń Sebastian, Grybska Patrycja, Grzywa Kinga, Janik Agata, Kardynał Justyna, Klich Mateusz, Krzemień Katarzyna, Maj Ewelina, Matusiak Kinga, Olek Jakub, Stach Klaudia, Szlęzak Mateusz, Tucharz Kinga, Żurada Eliza.

 

Klasa 3c

wychowawca: mgr Monika Karczewska
Babiuch Katarzyna, Banyś Karolina, Barczyk Ela, Borkiewicz Rafał, Guzek Magdalena, Jantas Anna, Karoń Mateusz, Kępka Maciej, Knap Agata, Knap Justyna, Knapczyk Ewa, Nocoń Aleksandra, Nocoń Karolina, Pawlik Szymon, Pilch Oskar, Saczyńska Milena, Supernak Magdalena, Szarek Piotr, Szota Dawid, Amrozy Karolina, Błachut Wojciech, Borowski Piotr, Chmiest Dominika, Cieślik Dominika, Czerniak Kamil, Furman Przemysław, Gęgotek Artur, Haberka Bartosz, Jakubowska Katarzyna, Kucypera Aleksandra, Kuna Szymon, Sęk Dominik, Skóra Joanna, Soczówka Wojciech, Woszczek Jakub.

Klasa 3d

wychowawca: mgr Agnieszka Konieczna
Barczyk Oliwia, Batorska Aleksandra, Burak Maciej, Dobrek Gabriela, Dzierżyńska Bernadetta, Karlinska Alicja, Klich Weronika, Kocjan Tomasz, Kozieł Zuzanna, Kula Alicja, Marchaj Daria, Nowosińska Marta, Rudnicka Aleksandra, Straszak Barbara, Szymańska Magdalena, Włodarz Zuzanna, Żuber Małgorzata, Erkiet Aleksandra, Frączek Marcin, Kafel Agnieszka, Kawala Aleksandra, Kępska Patrycja, Klimek Karolina, Kordaszewska Katarzyna, Kurzak Katarzyna, Noga Klaudia, Noga Żaneta, Pasich Weronika, Skalska Joanna, Skubis Łukasz, Stach Mariusz, Szczurek Piotr, Wojdyła Małgorzata, Zając Agata.

 

Klasa 3e

wychowawca: mgr Wojciech Sowiński
Chwast Katarzyna, Rogóż Ilona, Woźniczko Natalia, Zacłona Agnieszka, Zagała Aleksandra, Bednarska Dominika, Bień Szymon, Cieślik Agnieszka, Ćwik Gabriela, Domagała Anna, Dulska Justyna, Dzióbek Katarzyna, Gąsior Ewelina, Grzanka Dominik, Kamionka Maria, Kieca Karolina, Kocjan Maciej, Kołodziej Karol, Kyzioł Agnieszka, Nidziński Artur, Nowak Grzegorz, Padło Aleksandra, Pięta Roksana, Rogozik Martyna, Roś Anna, Sikora Sylwia, Smentek Marcin, Spytkowska Adrianna, Walasek Hanna, Wilk Adrian, Zaremba Rafał, Zawada Konrad, Ziarno Anita, Zięba Małgorzata, Zielińska Judyta.

Klasa 3f

wychowawca: mgr Jolanta Kiełkowicz-Rosa
Banyś Mateusz, Bożek Michał, Dłubis Tomasz, Gil Anna, Górecka Edyta, Guzik Tomasz, Gwiazda Jan, Herian Dawid, Hrabia Małgorzata, Hujdus Dawid, Jędrocha Mateusz, Lach Aleksandra, Pietrzyk Dawid, Pomierny Bartosz, Sławkowski Mariusz, Szatan Marcin, Tarnówka Karolina, Wojtala Anna, Bielat Kacper, Chochół Grzegorz, Chrost Piotr, Dusza Sylwester, Gajowiec Jakub, Gałka Krzysztof, Gamrot Marcin, Girek Jakub, Gromek Maciej, Kaczor Marcin, Laskowski Dominik, Mączka Janusz, Molęda Natalia, Mstowski Adam, Odrobiński Mariusz, Szymczyk Krystian, Zioło Tomasz, Ziółko Maciej.