?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2014

28 maja, 2014

Klasa 3a

wychowawca: mgr Anna Głąb

Bratkowska Justyna, Bugaj Angelika, Cupiał Kamil, Fira Katarzyna, Fiuk Karolina, Gorynowicz Piotr, Gzyl Martyna, Jurczyk Maciej, Nagi Olimpia, Okrajni Martyna, Pasich Milena, Ryl Ewa, Stobiecka Katarzyna, Wiejacha Aleksandra, Wojtacha Wojciech, Woszczek Maria, Ciepał Aleksandra, Dudek Karolina, Gamrat Martyna, Gorgoń Anna, Grzesik Kamil, Jajkiewicz Natalia, Mączka Agnieszka, Mucha Ewelina, Oczkowska Katarzyna, Oleksy Katarzyna, Oleś Martyna, Pasich Łukasz, Pielka Maksymilian, Tracz Justyna, Trzaska Damian.

 

Klasa 3b

wychowawca: mgr Janina Tomsia

Bieda Angelika, Cebo Natalia, Chaberko Aleksandra, Chwast Martyna, Dudek Patrycja, Gęgotek Dawid, Głąb Aleksandra, Jamroszkiewicz; Olga, Janeczek Beata, Karoń Dagmara, Kasprzyk Maciej, Kościelniak Martyna, Kozieł Paulina, Krawczyk Karolina, Krzywda Katarzyna, Nocoń Urszula, Popiel Zuzanna, Kulka Magdalena, Latos Maciej, Łanik Martyna, Maciąg Kamila, Pomierna Dominika, Prokop Martyna, Rams Antoni, Socha Konrad, Straś Dominika, Suszyński Jakub, Szczałuba Marcelina, Szybalska Karolina, Ślęzak Daria, Wardęga Jakub, Wieczorek Alicja, Zielińska Olga.

 

Klasa 3c

wychowawca: mgr Barbara Mocna

Bac Wioleta, Błaut Magdalena, Czapla Krystian, Dąbek Iga, Głowacka Kinga, Jurkiewicz Roksana, Kałwa Natalia, Kordaszewska Angelika, Król Kinga, Kuś Wojciech, Osuch Jagoda, Piech Mateusz, Pomierna Dorota, Przybylska Gabriela, Skrzypczyński Krzysztof, Szarska Joanna, Włódarz Paweł, Chwast Marcin, Cioch Paweł, Głąb Adam, Gręda Michał, Kluczewski Mateusz, Kocjan Agnieszka, Kocjan Daniel, Konieczny Bartosz, Kulawik Kacper, Olesiński Tomasz, Oleś Jakub, Paś Anna, Piątek Michalina, Pietraszewski Marek, Szeląg Anna, Ścigaj Gabriela, Węglarz Kamil.

 

Klasa 3d

wychowawca: mgr Katarzyna Polak

Babiuch Dawid, Brodzińska Magdalena, Ciombor Anna, Deńca Anna, Dybich Daria, Krawczyk Szymon, Leś Justyna, Madajewski Daniel, Małochleb Monika, Mąkol Paulina, Mik Weronika, Mystek Ewelina, Pomierna Joanna, Seweryn Agnieszka, Skręt Monika, Tokarczyk Magdalena, Wiaderna Anna, Wichary Alicja, Hrabia Aleksandra, Kerth Kinga, Kowal Magdalena, Kula Klaudia, Kuś Angelika, Leńczuk Paulina, Łaskawiec Kinga, Mączka Marta Anna, Nowara Anna, Sado Aleksandra, Shtanhret Adriana, Stawiarska Joanna, Świerczek Sandra, Tyliba Milena.

 

Klasa 3e

wychowawca: dr Michalina Gajowiec

Barczyk Pola, Brodowski Radosław, Brożyna Ewa, Dziuba Aleksandra, Imiołek Justyna, Jakubiec Mateusz, Kałwa Patrycja, Kasperkiewicz Cezary, Kolczyk Magdalena, Krawiec Adrianna, Lasota Paulina, Lorek Kinga, Matysek Karolina, Mosór Justyna, Mrugacz Dominika, Obrycka Martyna, Rendak Aleksandra, Banasik Małgorzata, Bentkowska Magdalena, Dąbek Agata, Kozioł Dominika, Muchajer Wiktoria, Nocula Małgorzata, Ocytko Jakub, Paluch Anna, Pączek Klaudia, Piechulska Kamila, Rogóż Magdalena, Stawowy Kinga, Tumiłowicz Dawid, Wasil Monika, Wdowik Zuzanna, Woszczek Faustyna, Zmysło Natalia, Zub Sergiusz.

 

Klasa 3f

wychowawca: mgr Marcin Bujas

Barczyk Katarzyna, Biernacka Gabriela, Bilczyńska Ola, Bryła Przemysław, Gęgotek Patrycja, Grzebinoga Aleksandra, Jochymczyk Przemysław, Kotnis Julia, Kubański Maciej, Kubański Mateusz, Kuchta Nataniel, Kurek Mariola, Opiłka Olga, Papaj Piotr, Pieczyrak-Pisulińska Anna, Szczepanowska Ewelina, Walnik Michał, Zgadzaj Karolina, Brzóska Patrycja, Feliksik Jakub, Hagno Filip, Kantor Justyna, Kulig Marceli, Kuś Magdalena, Kuśmierski Krystian, Łaskawiec Daniel, Łędzki Maciej, Molęda Kamil, Pieszczyk Mateusz, Poczęsny Jakub, Saratowicz Gabriel, Taborek; Marcin, Tokaj Paweł, Zdrach Mariusz, Zub Daniel.