?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2015

2 maja, 2015

Klasa 3a

Wychowawca: mgr Małgorzata Micorek/mgr Janusz Popiołek

Bąchór Magdalena, Ciepał Michalina, Dyduch Wioleta, Dziubdziela Aleksandra, Fiałkowska Ewelina, Gąsior Anna, Kocjan Magdalena, Kocjan Magdalena Jadwiga, Komperda Justyna, Kulig Konrad, Lis Izabela, Litwińczuk Magdalena, Madej Marlena, Pandel Anna, Sikora Anna, Sobczyk Aleksandra, Wierzchowska Martyna, Baranik Natalia, Kołodziejczyk Nikola, Macałka Emilia, Marcinkowska Aleksandra, Mól Radosław, Obrączka Ada, Palska Aleksandra, Polak Martyna, Porcz Aleksandra, Radomski Mateusz, Rutkowska Justyna, Rybak Dominika, Skrzyniarz Olga, Swędzioł Marta, Walnik Katarzyna, Żurek Karolina, Żurek Magdalena

 

Klasa 3b

Wychowawca: mgr Anna Żuber

Bigaj Aleksandra Czopek Szymon, Filipowska Ewa, Gajosińska Wirginia, Goliński Kewin, Klich Kinga, Kozioł Klaudia, Minor Urszula, Miszczyk Marlena, Mosór Estera, Nowakowska Agnieszka, Pacia Maciej, Podsiadły Magdalena, Skołucka Aleksandra, Swędzioł Patryk, Śpiewak Karolina, Tyboń Magdalena, Balin Patrycja, Chmist Katarzyna, Działach Michalina, Goły Sylwia, Izdebska Aleksandra, Kamionka Zuzanna, Kasprzyk Aleksandra, Nazifi Dagmara, Nocoń Klaudia, Noga Natalia, Osiak Jakub, Papaj Patrycja, Prządo Szymon, Rachwał Weronika, Roś Klaudia, Szczepańska Magdalena, Świda Gabriela, Żezała Mateusz.

 

Klasa 3c

Wychowawca: mgr Anna Bień/mgr Katarzyna Stochel

Bąba Dawid, Chmist Kamil, Chochół Jakub, Gęgotek Anna, Gil Szymon, Kądziołka Joanna, Kluczewska Agnieszka, Lekstan Sandra, Maj Klaudia, Mikuła Martyna, Mirek Maciej, Pałka Grzegorz, Pielka Katarzyna, Smolik Jakub, Tarnówka Mateusz, Cieślik Marcel, Girek Filip, Goraj Bartłomiej, Grzywa Monika, Jaźwiec Adrian, Kaczmarska Aleksandra, Kluczewski Wojciech, Kocjan Aleksandra, Madej Dominik, Malina Katarzyna, Nowak Katarzyna, Ogonek Aleksandra, Rust Kinga, Sikora Michał, Stach Weronika, Stępień Wiktor, Szklarczyk Katarzyna, Szeląg Paweł, Wójcik Milena.

 

Klasa 3d

Wychowawca: mgr Wanda Cieślik

Baran Karolina, Bigaj Karolina, Chojowska Karolina, Domagała Katarzyna, Głąb Dominika, Górka Patrycja, Gałgus Kevin, Kardynał Aleksandra, Mstowska Sylwia, Nocoń Barbara, Ochenduszko Milena, Olesiak Tomasz, Plutka Roksana, Semeniuk Ewelina, Skubis Bartosz, Wojtacha Michał, Ciborowska Aleksandra, Dudek Kinga, Gałka Paulina, Głąb Adriana, Kalarus Ewa, Kasprzyk Hubert, Kaszewski Marek, Kaszewski Piotr, Kopeć Natalia, Kordaszewska Sylwia, Kuchna Paulina, Maruda Amelia, Matusiak Natalia, Mendrek Joanna, Mucha Piotr, Stach Klaudia, Szczurek Martyna, Szromnik Sylwia, Szyniec Patrycja.

 

Klasa 3e

Wychowawca: mgr Beata Czeladzka

Czarnota Piotr, Gajewska Karolina, Kajda Amanda, Leśniak Mateusz, Małecka Magdalena, Nawrot Jowita, Pałka Izabela, Przybyła Karolina, Rogalski Rafał, Romatowska Karolina, Skóra Jagoda, Sośnierz Anna, Stochel Anna, Strojna Katarzyna, Świerczek Magdalena, Woźniczko Dominika, Zabawska Sara, Żurek Nicoletta, Bieńczak Karolina, Bilewicz Dominika, Bretner Hubert, Cebula Patrycja, Czarnota Weronika, Czerniszew Klaudia, Drzewiecki Jakub, Durańska Aleksandra, Gajowiec Aleksandra, Gałka Anna, Kasprzyk Marlena, Krystkowska Aleksandra, Kwaśniewska Daria, Ławik Sylwia, Michałek Tomasz, Micorek Joanna, Mitera Maria, Mocny Paweł.

 

Klasa 3f

Wychowawca: mgr Agata Majta

Dziechciewicz Maciej, Halczak Paulina, Kluczewski Tomasz, Król Tomasz, Leśniak Kamil, Majewski Tomasz, Mazurkiewicz Karina, Molęda Roman, Oleksy Rafał, Opiłka Kinga, Paluch Kamil, Piętka Kamila, Powaga Aleksandra, Sołtysik Agnieszka, Tworek Kacper, Walczak Jakub, Woźniak Michał, Żur Martyna, Bielat Jagoda, Włodarska Karolina, Cios Patrycja, Czerniak Kamila, Drygała Mateusz, Karoń Przemysław, Kasperkiewicz Michał, Krawczyk Patryk, Laskowski Damian, Lekston Marcel, Macek Michał, Maj Natalia, Nowojewska Karolina, Przybyła Dorota, Sioła Tomasz, Szczepara Karolina, Żyła Alicja.