?

IV Liceum Ogólnokształcąceim. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Olkuszu

Matura 2016

1 maja, 2016

Klasa 3a

Wychowawca: mgr Beata Tomsia

Barczyk Mateusz, Ćwik Małgorzata, Danecki Szymon, Dąbrowska Wiktoria, Graczyk Marcin, Kajda Maria, Kluczewski Mikołaj, Kopeć Maciej, Kulanty Małgorzata, Mitka Marlena, Palacz Klaudia, Papież Patryk, Przybylska Aleksandra, Skręt Dastin, Tabor Klaudia, Twardowska Wiktoria, Woźniczka Rafał, Żurek Aleksandra, Bałazy Piotr, Cebo Joanna, Cyganek Agata Dębska Dominika, Drygała Sylwia, Jasek Magdalena, Kieca Ewa, Knap Kamil, Kwapień Filip, Majda Nadia, Micuła Aneta, Munnerlyn Kamil, Pałka Aleksandra, Pragnący Laura, Ptasińska Maria, Skotniczna Aleksandra, Węglarz Anna, Zając Paulina.

 

Klasa 3b

Wychowawca: mgr Renata Zięba-Henzolt

Gądek Maciej, Gruca Michał, Imielski Jakub, Karoń Patryk, Kula Wojciech, Lekston Marcin, Luks Mateusz, Mańka Maciej, Rup Krystian, Ryter Grzegorz, Sędzik Marcin, Turski Bartosz, Zadworny Dawid, Byczek Przemysław, Danecki Piotr, Filo Marcelina, Głowacka Paulina, Goleniec Angelika, Kołodziejczyk Daria, Koszowski Bartłomiej, Krawczyk Dominika, Kucyper Monika, Miszkiewicz Szymon, Mól Marcel, Muzyk Kinga, Skupińska Karolina, Tomsia Jakub, Ziętek Bartłomiej.

 

Klasa 3c

Wychowawca: mgr Anna Kula

Ambrożkiewicz Mateusz, Atzberger Dariusz, Czapla Nikolas, Drelich Bartosz, Górka Dorota, Jarzęcki Kamil, Krupa Dawid, Kwinta Wojciech, Laskowski Marcin, Lorek Barosz, Mistela Aleksandra, Piechowicz Mikołaj, Przyborowski Kamil, Trepka Klaudia, Szczepanek Natalia, Barczyk Mateusz, Basińska Paulina, Chmist Konrad, Grzebień Kamil, Kołodziejczyk Weronika, Kubański Michał, Leśniak Kinga, Majda Aleksandra, Orkisz Justyna, Stalmaski Marek, Syguła Mateusz, Szatan Aleksander.

 

Klasa 3d

Wychowawca: mgr Aneta Radwańska

Banasik Agata, Ciuła Rafał, Grądziel Izabela, Kaim Agata, Kiełtyka Justyna, Krystkowska Małgorzata, Maksym Marta, Milanowska Weronika, Moszczyńska Monika, Nocoń Krzysztof, Ornat Katarzyna, Petlic Karolina, Płoszaj Katarzyna, Rogozik Edyta, Sioła Paulina, Szatan Aleksandra, Bałazy Marta, Baniak Klaudia, Dąbek Justyna, Duch Michał, Gamrat Artur, Gorgoń Mateusz, Kamionka Gabriela, Kot Karolina, Mieszaniec Marta, Piątek Gracjan, Piwowarska Kamila, Szlęzak Magdalena, Żelazna Gabriela.

 

Klasa 3e

Wychowawca: mgr Michał Masłowski

Banyś Natalia, Bodzioch Aleksandra, Cieślik Marcin, Gamrat Albert, Filo Katarzyna, Jurczyk Dominika, Kajda Olga, Karoń Justyna, Kiełtyka Paulina, Kolmasiak Dorota, Krawczyk Klaudia, Łodyga Patrycja, Morawski Łukasz, Mrożek Dominika, Nocoń Aleksandra, Odziomek Julia, Szlęzak Patrycja, Straś Jakub, Czarnota Patrycja, Dąbek Magdalena, Gamrat Anna, Jochymek Wiktoria, Kałużna Anita, Kałwa Daria, Kłoda Aleksandra, Lekki Kinga, Madej Kinga, Nowak Anna, Piaśnik Sylwia, Piątek Patrycja, Piotrowski Dawid, Woźniak Kamila, Zięba Kamil, Żelazna Ewelina.